Pokemon Go’dan para kazanmak ister misiniz?

Şimdiye kadar oynadığınız ve uzmanlaştığınızı düşündüğünüz Pokemon Go oyunundan akça kazana bilirsiniz. Oyunun geliştiricisi Niantic yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Pokemon Go’dan para kazanmak ister misiniz?Pokemon Go’dan para kazanmak ister misiniz?
Pokemon Go'da kariyer.

Pokemon Go balakanizi ve sosyal medya hakimiyetinizi kullana rak keyif aldığınız oyundan akça kazanmak istiyorsanız bu artık mümkün.

Gerçek dünyayla sana l dünyayı harmanlayan ve benzerlerinden sıyrılan Pokemon Go hakikaten çok farklı bir oyun. Tüm dünyada iOS ve Android aplikasyon mağazalarında indirilme sayılarıyla rekorları altüst eden oyun her geçen gün popülaritesini artırmaya devam ediyor.

Oyuna olan alaka arttıkça oyunun yaratıcısı Nitendo’nun payleri de yükselmeye devam ediyor. 12 Temmuz tarihinde 27,70 dolar olan pay fiyatları şu anda 37 dolara kadar çıkmış vaziyette

İlgili: Pokemon Go sonrasında Nintendo payleri yükselmeye devam edecek mi?

Oyunun çıkış tarihinden bu yana yatırımcıları ikna etmişe benzeyen Nitendo, oyunun popülaritesini sürdürebilmek adına yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Oyunun geliştiricisi Niantic Labs, küresel cemiyet yöneticisi olarak açtığı ilanda Pokemon Go hakkında her konuya hâkim; başka bir deyişle oyunun uzmanı olan ve bunun yanı sıra sosyal medyayı da etkin kullana bilen çalışma arkadaşları aradığını belirtiyor.

Bu pozisyonda çalışacak kişilerin gerçek dünyada oyuncular arasında köprü oluşturması ve etkileşim sağlaması bekleniyor. İlgili pozisyonda çalışmaya başlamanız durumunda Pokemon Go’nun küresel bazı programlarına liderlik etmeniz, oyun içi ve oyuncular arasında ilişkileri yönetmeniz, hayran siteleri, gönüllü faaliyet gibi çeşitli organizasyonlara katılmanız ve oyunun geliştiricisi Niantic için oyuncuların art bildirimlerini şirkete iletmeniz görevinizin ana sorumlulukları arasında yer alacak.

Severek oynadığınız Pokemon Go oyunu ile artık geçimizi sağlamanız ve kariyer yapmanız da mümkün görünüyor. neden olmasın?


loading...

Yorumunuzu Bırakın