PLAJDA MAKYAJ MODASI;PASİFİK IŞIKLARI

PLAJDA MAKYAJ MODASI;PASİFİK IŞIKLARI PLAJDA MAKYAJ MODASI;PASİFİK IŞIKLARI
Amway, yeni Artistry 2016 İlkbahar Koleksiyonu “Pasific Lights”ı satışa sundu. Canlı renkleriyle sıcak havaları çağrıştıran ve üç yeni ürün grubundan oluşan koleksiyon, ‘güzellik’ ve ‘plaj’ için beklenenden fazlasını vaat ediyor

Amway’in yeni Artistry 2016 İlkbahar Koleksiyonu “Pasific Lights” (Pasifik Işıkları) üç yeni ürün grubuyla piyasaya çıktı. Canlı renklerini, yazın getirdiği genç, neşeli ortamdan ve XS Power Drink enerji içeceklerinin Kaliforniya atmosferinden meydan koleksiyon, sahillerde de şık olmak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor.

SIGNATURE COLOR 4’LÜ GÖZ FARI

Yeni ARTISTRY 2016 İlkbahar Koleksiyonu Signature Color 4’lü Göz Farı Yedek İçi, içerdiği dört farklı gündoğumu rengi ile gözlerinizde mükemmel bir görünüm oluşturmanızı ve plaj güzelliğinizi vurgulamanızı sağlıyor.

Kompaktı ayrı olarak alınabilen Signature Color 4’lü Göz Farı yedek içi, 100.74 liradan satılıyor.

3D TOZ PUDRA

birden fazla efekt etkisi yaratan Artistry 3D toz pudra size gündüz, gece, yağmurda yahut güneşin altında, parlak bir şekilde aydınlanmış ten görünümü vaat ediyor.

‘Sunkissed’ adıyla satışa sunulan Artistry 3D toz pudranın satış fiyatı, 66.34 lira.

PLAJDA MAKYAJ MODASI;PASİFİK IŞIKLARI PLAJDA MAKYAJ MODASI;PASİFİK IŞIKLARI
IŞILTILI DUDAK PARLATICILARI

Cherry, Wild Berry, Grapefruit, Citrus ve Tropical olmak üzere beş farklı çeşit ve renkte dudak parlatıcısı bulunan ürün grubu, XS Power Drink enerji içeceklerinden esinlenen tonlar içeriyor. Uzun süre dayanan ve yeni görünümler kazanmaya yardım eden birbirinden canlı renkler içeren dudak parlatıcıları ile dudaklarınız parlak bir güzelliğe kavuşacak.

Işıltılı dudak parlatıcıları, 51.96 liradan satışa sunuluyor.

2016’DA SEÇİLMİŞ IŞILTILAR OLACAK

ARTISTRY küresel Makyaj Sanatçısı ve “Pacific Lights” renk koleksiyonunun küratörü Rick DiCecca, 2016 yazında uzman güzellik dünyasında ışıltı ve pırıltı üzerine bir vurgulama olacağını belirterek, şunları söylüyor: “Daha önce aydınlık ve ışıltılı cilaların hem tente hem gözlerde büyük bir trend olarak ortaya çıktığına tanık olmuştuk; ki bütün bunlar beraber kullanıldığında çok güçlü sonuçlar ortaya çıkabiliyor. 2016 trendi daha hafif, sofistike ve seçilmiş ışıltılar üzerine olacaktır. Bu da tam olarak Pacific Lights koleksiyonunun gerçekleştirmek istediği şey.”

2016 Amway Artistry Dudak İlkbahar Koleksiyonu Makyaj Sanatçısı manşet parlatıcı Pasific Lights Rick DiCecca 2016-07-11
loading...

Yorumunuzu Bırakın