IPEKYOL’DAN FEMİNEN SİLUETLER

IPEKYOL’DAN FEMİNEN SİLUETLER IPEKYOL’DAN FEMİNEN SİLUETLER
Ipekyol 2016-17 Sonbahar-Kış dönemi görüceye çıktı. Yeni koleksiyon feminen tavrıyla birleşen minimal görünümler, seçkin detaylarla harmanlanıyor. Kaşmir, angora ve yün gibi doğal ve lüks dokularda yaşam bulan tasarımlar, feminen dokunuşlarla tekrar yorumlanıyor.

2016-17 Sonbahar-Kış koleksiyonunda lüks detaylarla zenginleşen minimal görünümler, 70’lerden bugüne uzanarak, Ipekyol kadınının feminen tavrıyla bütünleşiyor.

İtalyan kaşmir ve yün yumuşaklığının, renk paletinin en canlı tonlarında yaşam bulduğu 2016-17 Sonbahar-Kış koleksiyonunda öne çıkan kazak, triko, kruvaze mont ve kabanlar, eşsiz İtalyan kumaş kalitesiyle buluşuyor ve dönemin umumi havasına ahenk sağlayan kat kat görünümlerin kusursuz tamamlayıcıları olarak koleksiyondaki yerini alıyor. Lüks ihtişamı yansıtan nakış ve işleme detaylı parka, püskül detaylı süet triko ve giysiler renkli ipek gömlekler ve desenli pijama kesimli takımlar smart casual tavrı iddialı bir çizgiye taşırken; off shoulder kesim bluz ve giysiler süetle eşleşen çiçek desenler, fırfır, farvela ve plise detaylarıyla birleşen tasarımlar, 70’li yıllardan bugüne keyifli bir stil yolculuğuna çağrı ediyor.

Uçuşan formlar, dantel detaylı ve volanlı giysiler doğaya atıfta bulunan kibar yaprak ve çiçek desenleri ile kusursuzca bütünleşiyor. Evaze kollu, işleme detaylı maxi ve mini giysiler cut out nakış detaylı gömlekler, kibar siluetli kadife takımlar ve trençkotlar gücünü zarafetinden meydan Ipekyol kadınını yansıtıyor.

yazıhane şıklığının temsilcileri güncellenmiş business takımlar ile, krep tulum ve giysi içine giyilebilen dik yakalı bluz ve hoş trikolar, omuza atılabilen kruvaze yaka mont ve taş işleme detaylı kabanlar, gündüz şıklığını kusursuzca geceye taşıyor.

IPEKYOL’DAN FEMİNEN SİLUETLER IPEKYOL’DAN FEMİNEN SİLUETLER
Lüks detaylarla buluşan, mükemmel fitlere sahip Ipekyol Denim ve yenilenmiş kalıplarıyla genişletilmiş bir koleksiyon sunan Basics pantolonlar ise, dönemin en şık görünümlerinin kilit parçası olmaya hazırlanıyor.

Ipekyol’un bir klasik haline gelen “İnci” ve “Antique Gold” temalı aksesuarları ihtişamını sürdürürken, kemer olarak da kullanılabilen halat detaylı kolyeler, fonksiyonel formlarıyla dikkat çekiyor.

Sade şıklığın temsilcisi inci detaylar, aksesuar koleksiyonunun yanı sıra takı ve ayakkabılarda da sıklıkla kullanılıyor. 70’lerin retro havasını yansıtan taş işleme detaylı bot ve inci detaylı, bağcıklı babetler uygar formlarıyla bir adım öne çıkarken; ayakkabı, bot ve makosenlerde sivrilen burunlar ve kütleşen topuklar dönemin yeni yönelimleri olarak dikkat çekiyor.Sezonun yükselen trendlerinden terlikler, içi peluş detaylı ve püsküllü versiyonlarıyla, farklı mekan tercihlerine ahenk sağlayarak şık görünümleri tamamlıyor.

El işlemesi kuş figürleri minimalist estetiği yansıtırken; kristal taşlı brokar kumaş ayakkabılar, lüks bohem stilin artizan anlatımı olarak koleksiyona derinlik kazandırıyor.Küçülen çanta ebatları ponpon detaylarla renklenirken, omuz askılı kutu görünümlü çantaların yanı sıra etnik tarzıyla öne çıkan vintage görünümlü mini clutch ve çantalar ise Ipekyol kadınının stil kodlarını referans alıyor. uygar ve stil sahibi görünümlerin tamamlayıcısı yumuşacık kürk etoller ise feminen tavrın en şık haline imzasını atıyor.

2016-17 Sonbahar-Kış dönemi ipekyol manşet 2016-08-15
loading...

Yorumunuzu Bırakın