İPEK KIRAMER DÜNYASI

Türkiye’de gecelik ve hane giyimi kültürüne 30 yılı aşkın süredir etkinlik gösteren İpek Kıramer, yedi binin üzerinde modeliye dikkatleri üzerine çekmeye dhaneam ediyor.

İpek Kıramer, koleksiyonlarında sıklıkla Hollywood’un ışıltılı yıldızlarından ve Fransız Kabarelerinden esinleniyor. İtalya ve Fransa’dan bizzat kendisinin seçtiği özel ipek, ipek saten ve ipek şifon kumaşlarıyla kadınların rüyalarındaki gecelikleri yaratan tasarımcı, modellerinin zamansız bir şıklığa sahip olmasını amaçlıyor.

İpek Kıramer kendi sözleriyle stilinin olmazsa olmazını şu sözlerle açıklıyor: “Değişmez stil anayasası en kaliteli kumaş ve aksesuardır. Güzel çizilmiş hiçbir model kalitesiz kumaşla yaşayamaz.”

Young Body serisiyle gençleşen ve dinamikleşen marka, serideki modellerle zarafetini hayatının her anında sergilemek isteyen kadınlara İpek Kıramer farkını yaşatmayı sürdürüyor. Canlı renkler ve çağdaş kesimlerin öne çıktığı Young Body serisinde özellikle pijama modelleri dikkat çekiyor. Yaşamın, mutluluğun güzel giyimle şekilleneceğine inanan İpek Kıramer kendine güvenen genç kadınlara hitap ediyor.

 

anayasa İpek Kıramer manşet stil Young Body 2016-05-18
loading...

Yorumunuzu Bırakın