Paypal Para Nasıl Çekilir ?

Paypal Para Nasıl Çekilir ?Paypal Para Nasıl Çekilir ?
paypal akça çekmek

Paypal’ın ne olduğunu bildiğinizi mevcut sayarak yazıyı anlatacağım. Bilmeyenler için yegâne cümle: internette ki sanal bankanız. Paypal hesabınızın içinde akça mevcut sa ve akçayı artık kullanmak istiyorsanız, akçanızı bir banka hesabınıza ya da kartınıza yükleyebilirsiniz. Paypal hesabında ki akçayı almanın umumi olarak 3 şekli mevcut dır.

1)Paypal Banka Aracılığı

Banka hesabınızın iban numarasını ve bilgilerini paypal a vererek ödeme isteyebilirsiniz. ama minumum ödeme 15 YTL olması lazım. Onun altında ki ödemeleri yapmıyor diye bilitefsir. Hiç denemedim ama ödemelerde komisyon almayacağını söylüyor. Fotoğrafını sizlerle paylaşmak isterim.

Paypal Para Nasıl Çekilir ?Paypal Para Nasıl Çekilir ?

paypal akça cekmek

2) Paypal ihtiyar para Aktarımı

Paypal hesabınız da ki akçaları herhangi bir kartınıza aktarabilirsiniz daha sonradan bankadan kartınızda ki akçaları hesabınıza geçmesini söylerek paypal akçalarını kullanmış olursunuz. Bu işlem için bir miktar komisyon alıyor diye bilitefsir.

3) Meşhur Paypal para Bozdurma

Evet bu son anlatacağım insanlar arasında epey yaygın olarak kullanılan yöntemdir. Biraz güven biraz da dayanışmaya dayanan bir şey. Örnek vererek anlatmak en doğrusu olacak sanırım. 50 Lira paypal da akçanız mevcut diyelim, forum sitelerinden anlaştığınız birisi sizin banka hesabınıza 50 lira yatırıyor sizde paypal akçanızı anlaştığınız kişinin hesabına gönderiyorsunuz. 

Paypal hakkında sormak istediğiniz bir nokta mevcut sa tefsir da paylaşabilirsiniz. Bol kazançlı günler dilerim..

 

loading...

Yorumunuzu Bırakın