PayPal One Touch Türkiye’de Kullanıma Açıldı

PayPal One Touch Türkiye’de Kullanıma AçıldıPayPal One Touch Türkiye’de Kullanıma Açıldı
PayPal One Touch Türkiye'de kullanıma açıldı. Peki, nasıl kullanılıyor?

Ülkemizde en popüler ödeme sistemlerinden birisi olan PayPal, hızlı ödeme yapılabilen dünya için eski, Türkiye için yeni platformu PayPal One Touch’ı ülkemiz de dahil olmak üzere 13 ayrı ülkede daha kullanıma açtı.

PayPal One Touch Nedir?

PayPal One Touch, PayPal sistemine yalnızca bilgi girişi yapıldıktan sonra One Touch entegrasyonuna sahip e-ticaret sitelerinde yegâne bir tuşlamayla ödeme yapılmasını sağlayan bir platformdur.

PayPal One Touch Nasıl Kullanılıyor?

PayPal’ın açıklamalarından edinilen bilgiye göre internetin en büyük perakendecisi konumda olan 250’ye yakın şirket One Touch entegrasyonuna sahip. PayPal kullanıcı olan herhangi bir kişi bu e-ticaret sitelerinde eğer One Touch entegrasyonu bulunuyorsa, yegânerar yegânerar bilgi girişi yapmak yerine yalnızca bir defa sisteme giriş yapıyor ve yegâne bir butonla PayPal üzerinden ödemelerini gerçekleştirebiliyor.

PayPal One Touch, daha öncesinde ABD, İngiltere ve Kanada gibi ülkelerde kullanıma açıldığından dolayı bu ülkelerde yer meydan birçok e-ticaret sitesi One Touch entegrasyonuna sahip ve faal bir şekilde kullanılabiliyor. Ülkemiz dahil 13 ayrı ülkede de kullanıma açılan yegâne tuşla ödeme sistemi One Touch, henüz yaygın değil. lakin ülkemizde birçok e-ticaret sitesinin ödeme yöntemleri arasında PayPal olduğunu göz önüne alırsak, muhtemelen yakın bir zamanda One Touch entegrasyonu sağlayan online alışveriş siteleriyle karşılaşacağım kuvvetle ihtimal.

En popüler ödeme sistemleri arasında yer meydan PayPal, geçen yıl PayPal nakit kart ürünü kullanıma sunmuş, PayPal hesabımızı tıpkı bir banka hesabı kullanır gibi kullanmamızı sağlamıştı.


loading...

Yorumunuzu Bırakın