PayPal Aracılığıyla Daha Hızlı Ödeme Alabileceğiniz PayPal.Me Türkiye’de

PayPal Aracılığıyla Daha Hızlı Ödeme Alabileceğiniz PayPal.Me Türkiye’dePayPal Aracılığıyla Daha Hızlı Ödeme Alabileceğiniz PayPal.Me Türkiye’de
PayPal.Me

PayPal üzerinden daha hızlı ve daha kolay ödeme alabileceğiniz yeni ürün PayPal.Me ülkemizde dahil olmak üzere 18 farklı ülkede kullanıma sunuldu.

PayPal.Me Nedir?

PayPal.Me, PayPal üzerinden aldığınız ödemeleri kendi hesabınıza yahut işletme hesabınıza hızlı ve kolay ca alabileceğiniz yeni bir üründür.

PayPal.Me; akça almanın kolay , kişisel ve güvenli bir yoludur. nakit almaya her ihtiyaç duyduğunuzda bir e-postaya, sohbete ya da gönderiye PayPal.Me bağlantınızı yazıp ödeme almaya hazır olursunuz. Arkadaşlarınız yahut aileniz herhangi bir cihazda bağlantıyı tıklayıp bir tutar girerek işlemi tamamlarlar. Böylece akça size gönderilir.

Tüm PayPal işlemlerinde olduğu gibi, bu bağlantı da güvenlidir. Siz ve arkadaşlarınız yahut aile üyeleriniz bir e-posta makbuzu alır. nakit istemek için PayPal’ı kullanmak her vakit ücretsizdir. Ayrıca arkadaşınız yahut aile üyeniz bir PayPal müşterisi değilse, birkaç saniye içinde kaydolabilir.

yeniden akça almaya ihtiyaç duyduğunuzda benzersiz ödeme bağlantınızı hatırlamanız yeterlidir.

PayPal.Me ile Ödeme Nasıl Alınıyor?

PayPal.Me ile ödeme alabilmek için durumu hazırda PayPal kullanıyor olmanız gerekiyor. PayPal.Me adresine PayPal kullanıcı bilgilerinizle giriş yaptığınız da kendinize özel bir bağlantı oluşturuyorsunuz. Örneğin, paypal.me/barissalli adında bir bağlantı oluşturduktan sonra ödeme almak istediğiniz herhangi bir kişiyle bağlantınızı paylaşıyorsunuz ve karşı taraftan gelen akça transferleri daha hızlı ve kolay bir şekilde size ulaşmış oluyor.

PayPal.Me profilinizin rengini değiştirerek ödeme bağlantı sayfanızı özelleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında ödeme yapacak kişilerin sizi tanıyabilmesi için profil fotoğrafınızı da ekleyebiliyorsunuz.

PayPal.Me 3 Adımda Nasıl Kullanılır?

PayPal.Me ürünün asıl amacı, aileniz ve arkadaşlarınızdan ödeme almanız olsa da eğer web üzerinden satış yapıyorsanız ticari amaçla da bağlantıları kullanabilmeniz mümkün.

1. PayPal.Me Bağlantızı Oluşturun

https://www.paypal.me/ adresine gidin ve PayPal.Me/(Adınız) şeklinde bir bağlantı oluşturun. Bunu yapabilmek için PayPal hesabınızın olması gerekiyor, eğer yoksa oluşturabilirsiniz.

iki Bağlantınızı Paylaşın

Oluşturduğunuz PayPal.Me bağlantısını sosyal ağ hesaplarınız da yahut ödeme almak istediğiniz kişilerle paylaşın. Ödeme alabilmek için oluşturduğunuz kısa bağlantıyı e-posta yahut kısa ileti ile de paylaşabilirsiniz.

3. Ödeme Almaya Başlayın

Oluşturduğunuz ödeme bağlantısını paylaştığınız kişiler herhangi bir platformdan bağlantıya zamanla istediğiniz tutar ödemeyi saniyeler içinde yapabilir ve akça transferi saniyeler içinde hesabınıza geçmiş olur.

Kısa bir süre önce PayPal, e-ticaret sitelerinden hızlı ödeme yapma olanağı sağlayan PayPal One Touch ürününü tanıtmıştı. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın