Pagegy, kredi kartı ödemeleri için İyzico’yu kullanacak

Pagegy, kredi kartı ödemeleri için İyzico’yu kullanacakPagegy, kredi kartı ödemeleri için İyzico’yu kullanacak
Pagegy

Kurulduğu günlerde yegâne eksiği ödeme seçenekleri olarak gösterilen Pagegy, İyzico ile anlaştı. İyzico, ülkemizde bulunan e-ticaret siteleri tarafından en çok yeğleme edilen ödeme altyapılarından birisi konumunda. Kuşkusuz ki, bu kadar çok yeğleme edilme sebebi neredeyse tüm bankalardan ödeme alabiliyor olması ve aynı vakitte kısa bir süre içinde basit entegrasyon ile anında kullanılabiliyor olmasıdır.

İyzico ile anlaşmasının ardından Pagegy kullanıcıları bundan böyle yalnızca satışlarına odaklanabilecekler. E-ticaret sitesi kurmak oldukça güç bir iştir ama Pagegy, basit kullanımı ve sistemiyle bu güçluğu ortadan kaldıran bir ürün. Sanal POS ve ödeme altyapısı olarak İyzico’yu yeğleme etmesiyle beraber satıcıların yalnızca ürünlerini, satış hizmetlerini ve kârlarını düşünmesi gerekecek. Kısacası, Pagegy e-ticareti çok daha fazla basitlaştırdı.

Daha öncesinde yazdığımız E-ticaret Sitesi Kurmak Pagegy ile Kolaylaştı adlı yazımızı okuyarak, Pagegy hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın