Özgün İçerik Yazmanın Önemi

Özgün İçerik Yazmanın ÖnemiÖzgün İçerik Yazmanın Önemi
neden-özgün-makale

Bugun sizlere özgün icerik yazmanin öneminden bahsetmek istiyorum. İnternette milyonlarca internet sitesi mevcut bunlarin cogu birbirinin taklidi. çok az bir kitle kendi icerigini olusturuyor art kalan yuzdelik dilim orjinal icerik olusturanlardan kopyalama yapistirma methoduyla icerik cekiyor. Bunun yerine özgün icerik yazmak sizin icin cok daha yararli olacaktir. 

Google dizinlerine icerik eklerken tum bu ayrintilara bakiyor. Eger sizin iceriginiz daha once herhangi bir adreste yayinlanmamissa sizi saglam icerik kategorisine alip sitenizin siralamasini yukseklere cikartiyor. Az olsun YTL öz olsun sizin icin daha faydali olacaktir.

Sürekli kopyalama – yapistir methodunu kullanan internet sitelerinin arama motorlarinda siralamasi cok onemli olcude dusme gostermektedir.

Ayni zamansa özgün icerik yazmak internet sitenizin kalitesini arttirir. Google Adsense gibi büyük tanıtım firmalari eger internet siteniz kaliteli ise tiklama basina daha yuksek rakamlar veriyor. Bir yazinin hazirina konmadan once bir kere daha dusunmenizi tavsiye ederim.

loading...

Yorumunuzu Bırakın