ÖZEL AŞK MEKTUPLARINI YAYINLIYOR

ÖZEL AŞK MEKTUPLARINI YAYINLIYOR ÖZEL AŞK MEKTUPLARINI YAYINLIYOR
2000’li yıllarda yaşadığı aşklarla magazin gündeminden düşmeyen işadamı Erdal becerikli, sevgililerinin kendine yazdıkları özel aşk mektuplarını yayınlayacak. Erdal becerikli’ın anıları “Anlatılmaz Yaşanır” adıyla bir kitapta toplandı.

Gazeteci Tayyar Işıksaçan’ın kendi yaşam öyküsüni kaleme aldığı kitabını muharrirken bir proje olarak ortaya çıkan Erdal becerikli için muharrir “Bir baktım ki kitap gibi bir adam girmiş arkadaş olarak yaşam ıma, kendi yaşam hikayemi bırakıp Erdal becerikli’ın öyküsüni yazmaya karar verdim. Bu kitap bir dönemin ve bir adamın muhteşem öyküsüdir” diyor.

Erdal becerikli’ın doğumuyla başlayan, Beşiktaş ve Ortaköy sevdasıyla devam eden, gece yaşam ında fenomen oluşundan popüler ve ünlü kadınlarla yaşadığı aşklara kadar, ilk aşık oluşundan son evliliğinin bitmesine kadar, gece kulüplerinde sergilenen hızlı ve çapkın görüntüden gün ışıyınca 5000 kişinin patronluğuna dönüşen yaşam ın öyküsü mevcut bu kitapta. Bir dönemin perde arkasına ışık tutacak bu kitapta yer meydan kişiler bugünkü yaşam ları göz önüne alınarak rumuzlu olarak yazıldı.

Üç bölümden oluşan Erdal cesur “Anlatılmaz Yaşanır” adlı kitabın ilk bölümü becerikli’ın yaşam öyküsünden, ikinci bölümü muharrirın Erdal becerikli ile geçirdiği zamanlarda şahit olduğu gerçek olaylardan ve son bölümde ise Erdal becerikli’a yazılmış özel mektuplardan oluşmakta.

Erdal becerikli ile anılan sevgililer arasında Ayşe Hatun Önal, Deniz Akkaya gibi ünlü isimler de yer alıyor

Anlatılmaz Yaşanır Ayşe Hatun Önal Deniz Akkaya Erdal becerikli kitap manşet mektup 2016-05-10
loading...

Yorumunuzu Bırakın