Ogliv, küresel ölçekte iş birliklerini geliştirecek

Bugün Youtube'da lansmanı gerçekleştirilen Ogliv, Türkiye’nin değer yaratan yenilikçi şirketlerini, kürsel çapta erişilebilir olmaları için şirketler, devletler ve bölüklarla bir araya getirecek.

Ogliv, küresel ölçekte iş birliklerini geliştirecekOgliv, küresel ölçekte iş birliklerini geliştirecek
Ogliv

global çapta iş birliklerinin geliştirilebilmesi ve yaygınlaştırılabilmesi için kurulan dijital platform Ogliv, zam değeri yüksek şirketlerin erişebileceği ve her alanda nitelikli iş birliklerinin geliştirilmesini amaçlayan gerçek zamanlı bir platform.

Değer üreten firmaların bir araya geldiği bir bölük olarak değerlendirebileceğimiz Ogliv, her endüstriden ve her ölçekte zam değer üreten, tüm yenilikçi firmaların katılımına açık.

Ogliv’in Kurucu Ortağı Ferhan Geylan, Ogliv lansmanında şunları söyledi:

“Biz tüm dünyanın yüksek değer üreten firmalarına ulaşabileceği ve her alanda nitelikli iş birliği geliştirebileceği bir dijital platform inşa ettik, adını da Ogliv koyduk. İnanıyoruz ki, küresel itibarı olan bir ekosistemin içerisinde erişilebilir olmak dünya firmalarıyla yegâne başımıza yarış etmekten çok daha tesirli olacaktır. Ekonomimizin geleceği için her endüstriden değer yaran firmalarımızı Ogliv’e bekliyoruz.”

Ogliv topluluğunda yer almak isteyen firmaların başvuru formu doldurması ehliyetli Aynı vakitte Ogliv’de yer almak isteyen firmalardan herhangi bir ücret talep edilmediğini de eklemeliyim.


loading...

Yorumunuzu Bırakın