Odeabank’ın Mobil Bankacılık Uygulamaları

Odeabank’ın Mobil Bankacılık UygulamalarıOdeabank’ın Mobil Bankacılık Uygulamaları
Odeabank'tan OdeoCEP, Cep Şube ve Mobil Bankacılık Uygulaması.

Odeobank değerli müşterilerine kaliteli ve basit bir aplikasyon sağlayarak hiç zorlanmadan ve vakit kaybetmeden bir çok işlemi cepten gerçekleştirebilme imkanı sağlıyor.

Odeocep aplikasyonsıyla neler yapabiliyoruz?

Öncelikle odeocep yapacağınız tüm işlemler ücretsiz. Sonrasında açıklayıcı bir menü ile işlemlerimiz hızlandırma imkanı sağlıyor.Ayrıca menü simgeleri ve tasarımları gözlerinizi yormadan ve gayet açık bir şekilde gösterilmiş önemsenmiş olduğunuzu belirtiyor.

Hesabınıza şifreniz ile girebilir ya da geçici bir şifre alarak problemlerinizi basitca halledebilirsiniz.Odeocep aplikasyonsından 7/24 havale,eft,döviz işlerinizi bankaya gitmeden basitlıkla halledebilirsiniz. Son 10 havale geçmişini görebilir detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Anında GSM YYTL yükleme şansına sahipsiniz. İban ile eft yapabilme hesap numarası ile anında havale geçebilme gibi bir çok pratik özellik bulunmaktadır.

Ayrıca Odeocep aplikasyonsıyla hesap hareketleri,hesaplar arası havale ve IBAN ile havale gibi havale çeşitleri mümkün olup sizin her vakit yanınızda olduğunu göstermiştir.Telefonunuza acil olarak YYTL yüklemeniz gerekmekte ve etrafta bu işlemi yapacak bir mekan yok Odeocep aplikasyonsıyla artık YYTL yükleme işlemi de çok basit ve döviz fiyatları içinde Odeocep aplikasyonsının menüsünden döviz kurları ve döviz ile igili tüm verilere ulaşabilir işlemlerinizi son sürat devam ettirme imkanı sunmaktadır.

Odeocep aplikasyonsının en büyük avantajlarından birisi de fon alış,satış ve fon portföy görüntüleme imkanı sağlar.Normal de bankada sıra bekleyerek yapacağınız işi odeocep aplikasyonsıyla dakikalarınız alır ve memnun kalmanız hakkında yeniden bu bankayı seçmenizde rol oynar. Bunun yanında OdeoCep aplikasyonsıyla bireysel olarak çalışan müşterileri ve müessesesel olarak çalışan işletme ve şirketler bu aplikasyonyla beraber işlem onaylama gibi işlemleri bankadan saatler geçirmeden hatta dakikalar içerisinde gerçekleştirmenizi sağlar.

Odeocep aplikasyonsı şık tasarımı ile belirtilen tüm özellikleri yegâne dokunuşla halledebilir. Değerli vakit larınızı bu usul işlere ayırmak zorunda kalmazsınız.

Aşağıdaki aplikasyonlar, Odeabank’ın sıra alma aplikasyonlarıdır. Odeabank’ın cep şubesinden işlem yapmak istiyorsanız: “m.odeabank.com.tr” adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

iPhone (iOS) için Odeabank Uygulamasını İndirin.
Android için Odeabank Uygulamasını İndirin.


loading...

Yorumunuzu Bırakın