O ARTIK GLOBAL MODEL

O ARTIK GLOBAL MODEL O ARTIK GLOBAL MODEL
PUMA, Didem Soydan ile tanıttığı Yeni dönem Koleksiyonu Gold Pack ile 2016 Sonbahar-Kış sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor

PUMA, acar ve güçlü ve kendinden güvenilir kadınlar için tasarladığı yeni koleksiyonunu Türkiye’de süpermodel ve trendsetter Didem Soydan ile tanıtıyor. Didem Soydan, moda dünyasındaki kendinden güvenilir duruşu, benzersiz stil anlayışı ve sporu günlük hayatla buluşturan yaşam tarzıyla, Gold Pack Koleksiyonu’nu mükemmel biçimde taşıyor.

Sporun hayatının vazgeçilmez bir parçası olduğunu belirten Didem Soydan; “Antrenman yaparken kendimi hem rahat, hem de şık hissetmem gerek. PUMA’nın yeni Gold Pack Koleksiyonu, antrenman rahatlığını ve sokak şıklığını bir araya getiriyor. Özellikle Fierce Gold ayakkabı ile işten spora, spordan akşam yemeğine, bütün bir günümü geçirebilirim.” diyor.

PUMA ile uzun zamandır işbirliği devam eden Didem Soydan, Gold Pack serisi ürünlerini günlük hayatında keyifle kullandığını belirtiyor. Didem’in favorisi Fierce Gold, PUMA’nın geçtiğimiz aylarda ünlü stil ikonu Kylie Jenner ile tanıttığı antrenman ayakkabısı Fierce modelini bir üst seviyeye taşıyor.

Gold Pack Koleksiyonu, geniş tasarım yelpazesiyle, hem spor performans giyiminin, hem de modanın sınırlarını zorluyor. Koleksiyonun geneline yargıç olan altın, kara ve beyaz renkler, şık tarzı ve sokak zarafetini yansıtıyor.

Gold Pack Koleksiyonu, Eylül ayından itibaren PUMA mağazalarında satışa sunuluyor.

Didem Soydan Fierce Gold küresel Gold Pack koleksiyon kylie jenner manşet model puma Stil ikonu ÜNLÜ 2016-08-05
loading...

Yorumunuzu Bırakın