NORMA SUNAR: WILDEST PART

Norma, 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda da güçlü olduğu kadar yüksek estetiğe sahip siluetlerin peşinde. Afrika’nın vahşi ve göz alıcı dünyası, WILDEST PART’ın özgür kadınlarına ömür veriyor.

NORMA SUNAR: WILDEST PART NORMA SUNAR: WILDEST PART

Geometrik özgün kalıplar ve aksesuarların baş rolde olduğu 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu Norma kadınını kendi vahşi doğasında keşfe çağrı ediyor. Güçlü, yalnız bir o kadar da hoş ve estetik duruşun peşindeki marka, bu dönemda Afrika’nın güneş gören topraklarındaki en büyük ritüel olan Safari’den ilham alıyor.

NORMA SUNAR: WILDEST PART NORMA SUNAR: WILDEST PART
NORMA SUNAR: WILDEST PART NORMA SUNAR: WILDEST PART

Koleksiyondaki bikini ve mayolarda keskin bitişli geometrik kalıplar kadının vahşi ve süprizlerle kalabalık doğasına göndermede yer alıyor İnovatif tasarım anlayışı ile hazırlanan koleksiyonda, kadınların kendini en rahat hissedeceği silueti oluşturmak için akıllı kumaş ve kalıp teknikleri kullanıldı. siyah haki, yeşil, bordo ve beyaz renklerinin hakimiyeti ile kendinden güvenilir bir eleganlığın altını çizen koleksiyonda klasik bikini formları bile küçük dokunuşlarla daha fgüveniliren ve daha iddialı bir ruha büründürülmüş. Wildest Part, aynı vakitte aksesuarların da daha yaratıcı kullanıldığı bir koleksiyon olarak dikkat çekiyor. Altın rengi aksesuarlarda kuş gözü ve danteller ön plana çıkıyor. Koleksiyonda aynı vakitte pareolar, tunikler, şapkalar ve tulumlar da plaj modasını tamamlayacak tasarımlar olarak moda severlerin beğenisine sunuluyor.

NORMA SUNAR: WILDEST PART NORMA SUNAR: WILDEST PART

Norma Kreatif Direktörü Merve Kardeş, 2016 YAZ Koleksiyonu’nu; “Norma kadını her vakit güçlü ve yürekli olmayı seviyor. Kendisiyle barışık yalnız gene de kendini güvende hissetmeye ihtiyacı mevcut Koleksiyonumuzu hazırlarken kadının kendi esas ihtiyaçlarından uzaklaşmamak istedik. Burada tasarımın yardımı ne kadar dokunabilir diye düşündük. Sonuç olarak inovatif kumaşlar ile daha güvenli kalıplar sunmayı hedefledik. WILDEST PART, kendi içinde çok sade bir tasarıma sahip bir koleksiyon yalnız geometrik kesimler gene tasarımlara ruhunu veriyor. Koleksiyon tamamen bu milimetrik illüzyonlar üzerine kuruldu. Estetik değerler güçlü kalıplar kadar önemli. Bir kadın hem sade, hem vahşi hem de aynı derecede elegan olabilir. WILDEST PART bu dönem bize bu çok yönlü ve güçlü kadınların hikayesini anlatacak.” diye belirtiyor.

NORMA SUNAR: WILDEST PART NORMA SUNAR: WILDEST PART

koleksiyon manşet Merve Kardeş NORMA WILDEST PART 2016-03-28
loading...

Yorumunuzu Bırakın