NGSTYLE İLE ŞEHRE DÖNÜŞ

Çalışan uygar ve şehirli kadının vazgeçilmezi şıklık ve rahatlığın bir arada olması. NGSTYLE, kış aylarında da kadınlara şıklık ve rahatlığı vaad ediyor. NGSTYLE, 2016 Kış Koleksiyonu Şehre Dönüş ile kadınlara şehrin yoğun temposuna uygun seçenekler sunuyor

NGSTYLE, Şehre Dönüş Koleksiyonu’nda ‘Şehirde Yakamoz’, ‘Ateşli Şehir’, ‘Şehrin Doğası’ ve ‘Şehirde Serinlik’ temalarını işliyor. Sezonun trendlerinin ön planda olduğu koleksiyon, gündüzden geceye kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak birbirinden şık seçenekler sunuyor.

Şehirde Yakamoz, gecenin renkleri, lacivert, saks mavisi ve kara ; detaylarda yanık oranj ile birleşiyor. Yakamoz yansımalarının kırık beyaz ve gri tonlamalarında kendini gösterdiği temada, grafik desenli tunik ve giysiler şık krep giysi ve ceketler, dökümlü bluzlar, nakışlı şifon giysiler ve şık detaylı poplin gömlekler yer alıyor. Sezonun en trend rengi olan kırmızı ve tonlarını bir araya getiren Ateşli Şehir teması ise kırmızı, bordo ve mürdüm, kara ve beyazlarla şehirli kadının seksi yönünü ön plana çıkarıyor. Dantel detaylı bluz ve giysiler derilerle birleşmiş likralı kuplar, kara – beyaz jakarlı yelekler, dökümlü bluzların altına giyilen dar pantolonlar, gotik çiçek baskılar yer alıyor.

Doğadan ırak metropol hayatının oluşturduğu Şehrin Doğası, doğal tonlarla metalik detayların birleşmesinden oluşuyor. Ağaç kabuğu renkleri, camel ve ekrularla bir araya gelirken antrasit ve kara larla kontrastlaşıyor. Kürk yakalı kaplar, çizgi ile leoparın birleştiği empirme desenli giysi ve trikolar, kahverengi yelek ve pantolon takımlar koleksiyonun parçaları arasında yer alıyor. Şehir hayatının yoğun temposunda tarzından ödün vermeyen şık kadının ‘cool’ duruşunu yansıtan Şehirde Serinlik ise, parlak gri detaylarla mor ve haki renklerinden oluşuyor. Dökümlü pantolon ve boyfriend ceketler, dönem trendlerinden kravat yakalı color block bluzlar, kristal boncuk işleme detaylı paltolar, kar tanesi baskı ve nakışlar, sulu boya efektli karışık çiçekli scuba etek ve giysiler şehirli serinlik serisi içerisinde yer alıyor.

doğa KIŞ KOLEKSİYONU manşet NGSTYLE şehir dönem trend 2016-01-11
loading...

Yorumunuzu Bırakın