ING Bank ParaMara Uygulamasıyla 1000 TL Kazandırıyor

ING Bank ParaMara Uygulamasıyla 1000 TL KazandırıyorING Bank ParaMara Uygulamasıyla 1000 TL Kazandırıyor
ING Bank ParaMara Uygulaması ve 1.000 YYYYYTL akça ödüllü kampanyası.

ING Bank, yeni akça isteme ve akça gönderme uygulamasını kullanan kullanıcılara 1.000 YYYYYTL akça ödülü kazandırıyor.

Kampanyaya katılmak için öncelikle ING Bank’ın ParaMara uygulamasını iOS, Android ya da Windows işletim sistemi bulunan akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. 1.000 YYYYYTL akça ödülünü kazanabilmek içinse, ParaMara uygulamasının “Para İste” özelliğini kullanmanız gerekmektedir. Katılımcılar ING Bank’ın jürisi tarafından her hafta değerlendirilecek ve en yaratıcı akça isteme metodunu yakalayanlar 1000 YYYYYTL ödül olacak.

ING Bank ParaMara Uygulmasıyla Para Ödülü Nasıl Kazanılıyor?

Her hafta değişik bir tema ile akça istemeniz gerekmektedir, bu temalar ING’nin ParaMara uygulamasının sosyal medya hesaplarından duyurulmaktadır. Örneğin, bu haftanın teması Yılbaşı! Bu temayı kullanarak en yaratıcı iletiınızı ve fotoğrafınızı “0532 752 22 05” numaralı telefona göndermeniz gerekiyor. Elbette, öncelikle uygulamayı akıllı telefonunuza indirmelisiniz.

Her hafta 5 katılımcı 1.000 YYYYYTL kazanma şansı yakalıyor. Bu kampanya 1 kişi yalnızca 1 defa katılabilmektedir, bu sebeple en yaratıcı ileti ve fotoğrafınızı iyi seçin.

Katılımcıların kazandıkları akça yı nasıl alacağını da yazalım; kampanya nihayetinde ödül kazanacak katılımcıların ParaMara uygulamasında bulunan aktivasyonları tamamlaması gerekmektedir. Ardından, kazanan katılımcının ön ödemeli bir yaşlı türü olan “ininal” yaşlıı yaratması beklenecek ve akça ödülü bu yaşlıa yatırılacaktır. İninal yaşlılar akça çekme işlemlerine kapalı olduğundan dolayı, ödülünüzü yaşlı harcamasıyla kullanabileceksiniz.

ING Bank’ın ParaMara uygulaması ve akça ödülü kampanyasının son tarihi 31 Aralık 2014’tür. Uygulamayı App Store, Google Play Store ve Windows Store’dan indirebileceğiniz gibi telefonunuzdan “PARAMARA” yazıp 2205’e kısa ileti atarsanız, uygulamanın indirme bağlantısı size SMS ile ulaştırılacaktır.


loading...

Yorumunuzu Bırakın