ING Bank’ın Cep Şubesi: ING Mobil

ING Bank’ın Cep Şubesi: ING MobilING Bank’ın Cep Şubesi: ING Mobil
ING Bank'ın ING Mobil, Cep Şube ve Mobil Bankacılık Uygulaması.

İnternet bankacılığında kendisine de yer bulan ING Bank, insan ve güven odaklı olma ilkesiyle işini ciddiye meydan bir bankadır. Bünyesinde bulunan Turuncu Hesap bankanın logosunda ve web sitesinde hâkim olmuştur. ING Turuncu Hesap yüzünden istediğiniz vakit para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Üstelik EFT/havale ücretleri ödemeden! Bir diğer ING Biriktiren Turuncu Hesap başlığı altında istikrarlı bir şekilde birikim yapabilir ve vade sıkıntısına maruz kalmadan kazanabilirsiniz. Çocuğunuzun geleceğini garantilemek istiyorsanız bu hesap tam size göre! ING Turuncu Çocuk Hesabı ile birikimleriniz çocuğunuz ile eş değer büyüyebilir.

ING Mobil ile bankaya gitmenize gerek kalmadan evden, işten dilediğiniz vakit bankacılık işlemlerinize ulaşabilir ve bir güvenlik dâhilinde işlemlerinizi halledebilirsiniz. iPhone, iPad, iPod Touch, Blackberry ve Android işletim sistemli cihazlarda, ayrıca Java destekleyen tüm mobil cihazlarda ING Mobil’e ulaşabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

ING Bank Cep Şube’ye nasıl erişebilirim?

ING Mobil uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra Cep Şube Kullanım Şartlarını kabul etmeniz ehliyetli olacaktır. Aksi takdirde erişmeniz mümkün değildir. Ardından ING Bank Cep Şifrenizi de alarak ulaşmış olursunuz. Böylelikle 7/24 bütün bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ING Mobil uygulaması başka hangi olanaklar sağlar?

ING Mobil uygulamasına eriştikten sonra işiniz daha kolay Kredi Kartı Başvurusu, Turuncu Hesap, İhtiyaç Kredisi Başvurusu gibi başvuruları mobil uygulamadan yapabilirsiniz. Ayrıca başvurularınızı da sorgular ve takip edebilirsiniz.

Karda kışta ben en yakın bankayı nasıl bulacağım diyorsanız ATM/Şube Bulucu bunun da kolaylığını sağlıyor. ING Mobil uygulamasından size en yakın ATM ve şubeleri öğrenebilirsiniz.

Ve dahası, hesaplama araçları yüzünden döviz çevirebilir, konut yahut taşıt kredinizi anında hesaplayabilirsiniz. ING Bank’ın fırsat bulucu özelliği yüzünden ise istediğiniz bölgedeki kampanyaları öğrenmeniz artık daha kolay

iPhone (iOS) için Akbank Uygulamasını İndirin.
Android için Akbank Uygulamasını İndirin.


loading...

Yorumunuzu Bırakın