Netflix’ten Android kullanıcılarına güzel haber

Netflix geçtiğimiz kasım ayının nihayetinde Netflix videolarını internetsiz de izlemeyi olası kılan güncellemesini indirmeye sunmuştu.
Netflix’ten Android kullanıcılarına güzel haberNetflix’ten Android kullanıcılarına güzel haber
iOS ve Android kullanıcıları için sunulan aktüelleme yüzünden Netflix’teki sınırlı sayıdaki muhtevalar çevrim dışı olarak da izlenebiliyordu. Netflix bu güncellemeyi yayınlamasının sonrasında Android kullanıcılarını mesut edecek yeni bir aktüelleme yayınladı. Android için yayınlanan son güncellemeyle beraber aplikasyon indirilen dizilerin yahut filmlerin SD kartta depolanmasına olanak tanıyor. Android kullanıcıları bundan böyle indirilebilir içerikleri telefonlarındaki microSD kartlara da depolayabiliyor. Pek tabii bunun için kullanıcıların microSD kartına sahip bir telefon kullanması gerekiyor. Netflix’in belirttiğine göre bu özellik şu anda her telefon ahenkli şekilde çalışmıyor. Hangi telefonların bu özelliğe destek verdiğinden ise bahsedilmiyor. Büyük ihtimalle piyasaya sunulan son model Android’li ve microSD kartlı telefonlar bu özellikten yararlanabiliyor. Netflix’in Android kullanıcıları için sunduğu bu güncellemeyi bilhassa düşük depolama kapasitesine sahip ya da depolama alanının çoğunu kullanan kullanıcıların hoşuna gideceğini belirtelim. Bu arada unutmadan belirtmekte fayda mevcut Netflix’ten indirilen içerikleri izlemek için belli bir sürenin olduğunu ve bu müddet bitince içeriğin otomatik olarak silindiğinin altını çizmekte fayda mevcut Netflix’ten yararlanmak isteyen kullanıcılar.
Netflix’ten Android kullanıcılarına güzel haberNetflix’ten Android kullanıcılarına güzel haber
Basic, Standard ve Premium üyeliklere aylık olarak sırasıyla 15,99 YTL 27,99 YTL yahut 39,99 YTL ödeyerek erişim sağlayabilir.
loading...

Yorumunuzu Bırakın