Mutluparam İsim Değiştirdi “ABank Dijital” Oldu

Mutluparam İsim Değiştirdi “ABank Dijital” OlduMutluparam İsim Değiştirdi “ABank Dijital” Oldu
ABank Dijital

Abank’ın şubesiz bankacılık dijital hizmeti olan Mutluparam’ı; hizmetleri, ürünlerini sizlere duyurmuştuk. Bugün yapılan bir açıklamayla ABank’ın Mutluparam.com üzerinden hizmet veren ürününün bundan böyle (30 Mayıs 2015) ABank Dijital olarak hizmet vereceği belirtildi.

Daha öncesinden mutluparam.com’dan giriş yapabilen müşteriler ürüne ABank’ın web sitesi üzerinden aynı kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapabilecekler. durumu hazırda Mutluparam ürününü kullanıyorsanız, ABank üzerindeki bireysel web bankacılığı’ndan aynı avantajlarla hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mutluparam’da şu anda halen mevduat hesaplarına %11,00 nema oranı uygulanıyor. İnternetten kredi başvurusu yapabildiğiniz gibi aynı şekilde diğer dijital bankacılık hizmetleri gibi EFT/Havale gibi işlem ücretleri kullanıcılardan talep edilmiyor. ABank’ın ürününde ad değişti ve Mutluparam adı zamanla ABank Dijital oldu. Bu konudaki gelişmeleri takip edeceğiz. İsim değişikliğinden sonra ABank’ın dijital ürünü üzerinden yapacağı hizmet değişiklilikleri ve yenilikleri sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Günümüzde oldukça popüler bir hale gelmeye başlayan şubesiz ve aynı vakitte da masrafsız bankacılık hizmetleri yaygın bir hale geliyor. Özellikle her zaman web şubesi kullanan banka müşterileri için yeğleme sebebi ve vazgeçilmez olan şubesiz masrafsız bankacılık ürün alternatiflerini buradan görebilirsiniz.

Güncelleme: ABank tarafından Mutluparam müşterilerine iletilen formel mesajı aşağıdan görebilirsiniz.

Değerli Müşterimiz;

30 Mayıs 2015 tarihinden itibaren Mutluparam artık sizlere “ABank Dijital” adıyla hizmet verecek.

Bu tarihten itibaren, daha önce Mutluparam için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile www.abank.com.tr adresinden ulaşacağınız Bireysel İnternet Bankacılığı’nda işlem yapmaya devam edebilirsiniz.

Daha önce Mutluparam’da ücretsiz olarak yaptığınız Havale ve EFT işlemlerini ABank İnternet Şubesi‘nde de ücretsiz olarak yapabileceksiniz.

Mutluparam’da sizlere sunulan avantajlı mevduat nema oranlarımızdan ABank İnternet Şubesi’nde de aynı şekilde yararlanabileceksiniz.

Her türlü sorunuz için 444 00 55 ABank Çağrı Merkezi’nden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.


loading...

Yorumunuzu Bırakın