MUHAFAZAKAR GİYİMDE 2016-2017 MODASI

Muhafazakâr giyim sitesi Modanisa‘nın öncülüğünde İstanbul Modest Fashion Week, muhafazakâr modanın devlerini bir araya getirdi.

Istanbul Modest Fashion Week, 13-14 Mayıs 2016 geçmişleri arasında, doğunun son, Asya’nın batıya açılan ilk noktası Haydarpaşa Garı’nda dünya modasının öncülerini bir araya getirdi. Dünyanın en popüler muhafazakar giyim sitesi Modanisa ana sponsorluğunda düzenlenen organizasyon, dünyaca ünlü tasarımcıları, büyük kitlelere tesir eden moda fenomenlerini, kanaat önderlerini ve moda tutkunlarını buluşturdu.

Türkiye’deki ilk uluslararası muhafazakar moda tesirnliği olan IMFW, dünyanın dört bir yanındaki muhafazakar moda tasarımcılarını birbirine yakınlaştırmak, büyük kitlelere hitap eden moda fenomenlerini aynı platformda buluşturmak ve Türk muhafazakar modasını dünyaya tanıtmak amacıyla organize edildi.

Istanbul Modest Fashion Week, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Birleşik Arap Emirlikleri’nden Annah Hariri, Endonezya’dan Anniesa Hasbuan, Fransa’dan Gulshaan, Bahreyn’den Samair Murad Colllezione gibi dünyanın takip ettiği birçok ismin koleksiyonlarını moda severlerle buluşturdu.

Etkinliğin diğer önemli katılımcıları, modaya yön veren ünlü fenomen ve kanaat önderleri de dünya modasını konuşmak üzere İstanbul’daydı. İngiltere lokasyonlu moda fenomeni Dino Tokio, birçok küresel markanın muhafazakar koleksiyonunun defilesinde yer meydan ünlü model Mariah İdrissi, Kuveytli kanaat önderi Fatema Al Awadhi ve birçokları, tasarımcı ve marka direktörleriyle bir araya gelerek ‘Global çapta muhafakazar moda markası nasıl olunur?’ üzerine Istanbul Modest Fashion Week’te düşünce alışverişi yaptı.

10.000’den fazla katılımcıyı ağırlayan organizasyon, Haydarpaşa Garı’nın tesirleyici atmosferinde defileler, tasarımcı stantları, atölye çalışmaları ve konferanslarda moda severleri bir araya getirdi. Katılımcılar dünyaca ünlü isimleri yakından tanıma şansını elde ederken, moda endüstrisinin büyük oyuncuları için yepyeni pazarlara erişimin ilk adımları atılmış oldu.

Haydarpaşa Garı IMFW Istanbul Modest Fashion Week manşet Mariah İdrissi modanisa Muhafazakâr giyim muhafazakâr moda site 2016-05-13
loading...

Yorumunuzu Bırakın