MODANIN İLHAM PERİSİ FARK YARATIYOR

Modanın ilham perisi The Wool Lab 2016/2017 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile gene ayrım yaratıyor. The Wool Lab 2016/2017 Sonbahar- Kış koleksiyonu, sıra dışı birçok tasarım anlayışından esinlenen yekûn 7 trendden oluşuyor. Koleksiyon ati sezonda Merinos yünlü kumaşların kullanım alanını erkekler için formal giyim dışına çıkarırken sunduğu yeni tarzlar ile kadınlar için yeni seçenekler sunuyor.

Şehrin izini yakalayan enerjik kadınlar

Şık ve rahat çizgiler sunan Normdecor, uygarliği ve kentli yaşamı yine yorumluyor. Gösterişli kumaşlar ile feminen dokunuşları birleştiren Normdecor’da birçok ayrımlı moda yaklaşımının esintileri yer alıyor Dağ yaşamından ve doğadan ilham alınan Metropolitan Chalet ise sunduğu rahat ve sofistike stil ile şehrin hızlı temposunu yakalfakatk isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya namzet sonsuz bir zarafeti yeğleme edenler için Androgyne, özel dikim geleneği ile uygar dokunuşları bir araya getiriyor. Complements, kıyafetlerin en iyi tfakatmlayıcısı aksesuarların yün karışımlı kumaşlardan yapılmasıyla ayrım yaratıyor. Aksesuarlar ile sıra dışı fakat klasik; mahalli fakat küresel görünmek isteyenlere yeni bir bakış açısı sunuyor.

Erkekler ince uygar ve göz alıcı

Erkek giyime yönelik Posh, kumaşın çok yönlülüğünü ortaya çıkarırken uygar erkeği şık bir stil ile tanımlıyor. Posh, genç erkeklerin kibar ve kendisine özgü şıklığına taze ve uygar bir dokunuş katıyor. Bu trendin en önemli çıkış
noktasını 1950’lerdeki formal ceketler oluşturuyor.

Doğa ve doğanın kaynağının özüne dönmek isteyenler için Into the Wild, rahat bir tarzı en iyi şekilde yansıtıyor. Bu trend, doğal kaynaklara karşı duyarlı ve ekolojik yenilenmeye değer verenleri temsil ediyor. New Makers teması, eski  dünyanın yol ve yöntemleri ile uygar düşünce tarzı arasındaki eklektik karmayı kutlayarak yeni tekniklerin önünü açıyor. Bu eğilim, yaratıcı ve inovatif malzemeleri tradisyonel el işçiliğiyle birleştiren Uluslararası Woolmark Ödülü (International Woolmark Prize) finalistleri gibi 3 boyutlu geometrileri bir tekstil fikirleri bileşimiyle uygar bir zanaatçı tasarımı döngüsü üzerinde eriterek birleştiriyor.

 

Androgyne Complements Erkek giyim International Woolmark Prize Into the Wild manşet Merinos yünlü Modanın ilham perisi New Makers teması Normdecor Posh The Wool Lab 2016/2017 Sonbahar-Kış koleksiyonu Uluslararası Woolmark Ödülü 2015-11-20
loading...

Yorumunuzu Bırakın