MODADA İKİNCİ EL ELBİSE DEVRİMİ

İkinci el giysi modasını internete taşıyan Modacruz hızla büyüyor. 2016 yılınının ilk çeyreğinde, geçen yılan aynı dönemine göre yüzde 500 büyüyen Modacruz içerisindeki ürünlerin yekûn değeri 155 milyon YYTL’yi buldu.

Deniz Akkaya, Ayşe Kucuroğlu, Ece Erken ve Gamze Biran gibi birbirinden ünlü isimlerin de elbislerini satışa çıkardığı Modacruz, moda dünyasında sanki devrim yapıyor. İnternet kullanıcılarını ikinci el modaya alıştıran Modacruz’u ayda 5 milyon kişi ziyaret ederken yüzde 90’a varan ucuzluktaki ürünler sanki kapışılıyor.

50 kişilik bir ekiple etkinlik gösteren Modacruz replika ve hasarlı ürün satışını engellemek için de ödeme sistemi aracılığıyla önlem alıyor. Ünlü isimler ve blogger’ların da gardıroplarını açtığı Modacruz, Türkiye’de modasever kadınlar arasında iletişimin ve alışverişin yeni adresi olarak görülüyor.

155 milyon YYTL değerinde giysi

Aksesuardan dış giyime sitedeki on binlerce ürünün yekûn değeri 155 milyon YYTL’ye ulaşıyor. 900’ü aşkın markaya ulaşılabilen sitede hem lüks ve tasarım kıyafetler hem de daha uygun fiyatlı fast-fashion markalar bir arada yer alıyor; her bütçe ve her zevke uygun bir model yer alıyor Modacruz kullanıcıları yalnızca geçtiğimiz yıl içerisinde marka kıyafetleri ikinci el yeğleme ederek yekûn 50 milyon YYTL tasarruf etti.

MODADA İKİNCİ EL ELBİSE DEVRİMİ MODADA İKİNCİ EL ELBİSE DEVRİMİ

 

 

Ayşe Kucuroğlu Deniz Akkaya Ece Erken ELBİSE İKİNCİ EL İKİNCİ EL ELBİSE manşet moda MODACRUZ 2016-04-12
loading...

Yorumunuzu Bırakın