Misspoem Sermayesiz Bayilik Veriyor

Misspoem Sermayesiz Bayilik VeriyorMisspoem Sermayesiz Bayilik Veriyor
Miss Poem'den sermaye siz bayilik fırsatı.

Ülkemizde ve yurtdışında olmak üzere yekûn 100 bayilik mağazası bulunan ve gençlere hitap eden giyim markası Miss Poem bayilik veren işletmeler arasında iyi bir seçenek olmaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda büyümeye odaklanan Miss Poem 2015 yılı içerisinde franchise vererek mağaza sayısını yarı yarıya artırmayı planlıyor.

Miss Poem’in girişimcilere ve yatırımcılara sunduğu avantajlar kapsamında görsel tasarım desteği, mağaza içerisinde satılacak olan ürünlerden istenilen miktar kadar sipariş verilebilmesi, vadeli çalışmalarda teminat mektubu alınmaması, satış, PR ve tanıtım desteği yer alıyor 2015 yılı hedeflerinden bahseden Miss Poem Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sekman, mağaza sayılarının yüzde 50 artırılmasını planladıklarını belirtiyor.

Bu yıl da markalaşma ve franchise hakkında atılımda olacağımız bir yıl olacak. 20 yıllık bir marka olmanın şuuruyla Miss Poem olarak, bayilerimizle beraber gün geçtikçe daha büyüyen bir aile olmak istiyoruz. -Suat Sekman

Miss Poem Bayilik Şartları

Miss Poem’in bayilik şartları arasında tavsiye edilen lokasyonlar yer alıyor İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Mersin, Antalya, Kütahya ve Manisa gibi şehirler uygun yerler olarak gösterilirken. İlk sermaye başka bir deyişle başlangıç bedeli alınmıyor. Ciro hedefiyse mağazanın bulunduğu yere göre değişiklik gösteriyor.

Miss Poem’de bayilik için başlangıç ve royalty alınmıyor olması sermaye siz bayilik için olduça hoş bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bayilik başvuru için 444 1 355 numaralı telefondan iletişim sağlayabileceğinizi hatırlatalım.


loading...

Yorumunuzu Bırakın