Milyon Dolarlık Coca-Cola Life Reklamları Geliyor

Milyon Dolarlık Coca-Cola Life Reklamları GeliyorMilyon Dolarlık Coca-Cola Life Reklamları Geliyor
Coca-Cola Life

Geçen yıl Arjantin’de tanıtımı yapılan Coca-Cola Life tanıtımları, 2015 yılında İngiltere ve ABD’de yapılmaya başlanacak.

Dünyanın en büyük içecek markalarından birisi olan Coca-Cola, tarihinde ilk kere şişelerinin üstünü kırmızıdan arındırdı. Aslına bakarsanız daha önce Coca-Cola Zero için şişelerini siyah yapmıştı ama kırmızı tonlarını yeniden kullanmıştı. Coca-Cola Life ile yalnızca yeşil ve beyaz tonlarını kullanacak olan şirket, Arjantin ve Şili’den sonra yaptığı tanıtım kampanyalarına sırasıyla İngiltere ve ABD’de devam edecek.

Satışa çıktığı ülkelerde yeşil paketle sunulan Coca-Cola Life‘ın kafein miktarı diğer kolalara nispetle çok daha düşük ve normal kola 250 kaloriyken, Life’ın yalnızca 108 kalori olduğu ve şişesinin doğa dostu belirtiliyor.

2006 yılında Coca-Cola Zero’nun tanıtımını yapan şirket, uzun bir aradan sonra ilk kere bir tanıtım heyecanına imza atarak stevia bazlı içeçeği Coca-Cola Life’ı tanıttı. lansman sırasında konuşan şirketin pazarlama sorumlusu Bobby Brittain, ‘farkındalık yaratmak istiyoruz’ ifadelerini kullandı. Coca-cola’nın sağlık mesajları verdiği bir dönemde hayata geçirilen Coca-Cola Life’ın kampanya bütçesinde milyon dolarlık rakamların kullanılacağı belirtiliyor. Şimdiden açıkhava, dijital ortamlarda ve basında yer meydan tanıtımların TV tanıtımları 2015 yılında yayınlanmaya başlanacak.

Coca-Cola’nın Arjantin için gerçekleştirmiş olduğu tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın