MELBOURNE’DEN TÜRKİYE’YE UZANAN MODA RÜZGARI

Avustralya markası olan Forever New, dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veriyor. 2006 yılında yalnızca bir mağazayla Melbourne’de hizmet vermeye başlayan Forever New, bugün 7 ülkede 250’ye yakın mağazasıyla geniş bir ağa sahip.

Forever New, 2009’da Palladium Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasıyla Türkiye pazarına giriş yaptı.Türkiye’de 21 mağaza ve bir online mağazası bulunan Forever New koleksiyonları; Paris, Londra, Milano ve New York gibi dünyada modaya yön veren kentlerde sanat, film, müzik ve tiyatro sanatlarının küresel trendlerinden ilham alınarak hazırlanıyor.

Birbiriyle örtüşen ahenkli ve çarpıcı detaylara sahip koleksiyonlarıyla öne çıkan Forever New, kıyafetlerinde ve aksesuarlarında kullandığı her türlü detay ile farklı bir stile imza atıyor. Elbiseden çantaya, ayakkabıdan aksesuara kadar haftanın her günü, günün her saati kullanılan geniş ürün seçeneklerine sahip Forever New, en basic ürünlerde bile farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Forever New, her ay farklı bir konseptte dizayn edilen koleksiyonları ile moda severlerin yakından takip ettiği bir marka.Özel günlere uygun seçenekleriyle de dikkat çeken Forever New, New York, Londra ve Melbourne’de kendi tasarım ofislerine sahip. Her yaştaki kadına hitap eden Forever New, Forever New ihtiyar ile müşterilerine özel kampanya ve indirim olanakları sunuyor

Avustralya markası olan Forever New Forever New Forever New ihtiyar Londra manşet Melbourne Milano moda rüzgarı modaya yön veren kentler New York Palladium Alışveriş Merkezi Paris 2015-11-10
loading...

Yorumunuzu Bırakın