Masrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 Alternatif

Masrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 AlternatifMasrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 Alternatif
Şubesiz masrafsız bankacılık için hangi banka söyleyenlere öneri ve tavsiyelerimiz.

Bankacılık işlem maliyetlerinin olmfakatsı ya da normalden daha az olması nedeniyle şubesiz bankacılık ve masrafsız bankacılık modelleri günümüzde oldukça fazla yeğleme ediliyor.

Bankaların rekabetiyle beraber çok sayıda yeni dijital bankacılık hizmeti pazara girmeye devam ediyor. Finansbank Enpara , YapıKredi Nuvo, DenizBank Dijital Deniz, TEB CEPTETEB, Garanti Bankası iGaranti, ABank mutlu Param, Kuveyttürk Senin Bankan bu seçenekler arasında yer alıyor.

Bankaların hayata geçirdikleri bu ürünleri sitemiz üzerinden yegâne yegâne tanıtmıştık lakin sayıları artış gösterince fırsat bu fırsat diyerek, her birisisini yegâne sayfa üzerinde listeleyelim dedik. Eğer yakın vakitte şubesiz bankacılık hizmetlerinden yararlanmayı düşünüyorsanız eminiz ki bu liste işinize yarayacaktır.

Finansbank: Enpara

Enpara

Bizi şubesiz bankacılık modeliyle tanıştıran ilk banka ürünü olan Enpara , hizmete girdiği günden bu yana müşteri memnuniyetine son radde önem veriyor. nema oranlarıysa her vakit yüksek. Kredi yaşlıı yok lakin, vadesiz hesaplara tanımlanan “Ekpara ” hizmeti bu eksikliği karşılıyor. Ayrıca, ihtiyaç kredisi çekebiliyoruz.

YapıKredi: Nuvo

Masrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 AlternatifMasrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 Alternatif
NUVO

Enpara sonrasında hizmete giren YapıKredi Bankası’nın şubesiz bankacılık modeli Nuvo, her ne kadar sektörün ilkleri arasında yer alsa da büyük bir eksikliği mevcut Bu eksiklikte YapıKredi müşteri olmayanlar Nuvo’dan yararlanamıyorlar. Nuvo’ya başvurabilmek için YapıKredi müşterisi olma şartları yer alıyor

Bunun dışında, kredi yaşlıı imkanı, varlıklı nema oranları ve ihtiyaç kredisi de Nuvo’da yer alıyor

ABank: ABank Dijital

mutlu Param

Sessiz sedasız şubesiz bankacılık hizmeti vermeye başlayan ABank, mutlu Param üzerinden devam ediyor. Enpara mantığında olduğu gibi tfakatmen işlemlerinizi web mobil aplikasyon vs. aracılığıyla yapabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi alabilme şansınız mevcut bunun dışında gene varlıklı nema oranları sunuyorlar ve başvurunuzun ardından size ABank’ın AKart’ını gönderiyorlar. Bu yaşlı ile ABank ATM’lerin para yatırma, çekme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

(Güncelleme: ABank’ın mutlupara m hizmeti ad değiştirerek, ABank Dijital adıyla hizmet vermeye başlamıştır.)

DenizBank: Dijital Deniz

Masrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 AlternatifMasrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 Alternatif
Dijital Deniz

Sberbank kuruluşu olan DenizBank’ta çaktırmadan şubesiz bankacılık modeline adım fırlatan bankalardan birisisi oldu. Öyle ki, fastPay aplikasyonsının tanıtımları arasında Dijital Deniz sanki kayboldu gitti. fakat biz DenizBank’ın bu pazardan hisse almak için büyük bir hamle yapacağını düşünüyoruz. Mantık aynı, başvuru yapıyorsunuz ve adresinize gelip Dijital Deniz’i size anlatıyorlar, ATM yaşlıınızı veriyorlar. Elbette varlıklı nema oranları, masrafsız bankacılık işlemleri ve ihtiyaç kredileri çekme imkanı var

TEB: CEPTETEB

Masrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 AlternatifMasrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 Alternatif
CEPTETEB

TEB, şubesiz bankacılık modelini paldır küldür sanki bağıra bağıra hizmete aldı. Daha önceki mobil aplikasyonsının adını kullanan TEB, CEPTETEB‘i güncelleyerek tüm kullanıcılarına şubesiz konsepte geçebileceklerini duyurdu. Uygulfakatnın güncellenmesinin ardından App Store’da en çok indirilen aplikasyonlardan birisisi oldu. varsıl nema oranları, ihtiyaç kredisi, kredi yaşlıı ve elbette masrafsız bankacılık avantajları sağlıyor.

KuveytTürk: Senin Bankan

Masrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 AlternatifMasrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 Alternatif
Senin Bankan

nema bana göre değil fakat dijital masrafsız bankacılık tam bana göre söyleyenler içinde KuveytTürk’ün Senin Bankan hizmeti mevcut Şubesiz bankacılık olan Senin Bankan’da birisisikimleriniz için katılım hesaplarını giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca, ATM yaşlıınız oluyor ve KuveytTürk ATM’lerinden işlem yapabiliyorsunuz. Elbette, EFT gibi işlemler için ücret ödenmiyor. Bu arada şubeye gittiğinizde, anında başvurunuzu alarak işlemlerinizi tfakatmlıyorlarmış bu bilgiyi de ekleyelim.

Garanti Bankası: iGaranti

Masrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 AlternatifMasrafsız ve Şubesiz Bankacılık için 7 Alternatif
iGaranti

Tam anlamıyla masrafsız olduğunu söyleyemesekte, Garanti Bankası’da iGaranti ile şubesiz modelini duyurdu. Adresinize gelmiyorlar, yalnızca aplikasyonyı akıllı telefonunuza indiriyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz. nema oranları oldukça şık, EFT gibi işlemlerden 1 Temmuz 2015 tarihine kadar ücret almayacaklarmış, sonrasına dikkat edilmeli. Aslında iGaranti bu listede olmayı hak etmiyor diyebiliriz. Şubesiz bankacılık modelleri masrafsız olması nedeniyle ilgimizi çekiyor.

Enpara mı, Nuvo mu, mutlu Param mı, Dijital Deniz mi, CEPTETEB mi, iGaranti mi yoksa Senin Bankan mı? tümü bu listede. Aralarından seçim yapmak size kalıyor. Yukarıdaki masrafsız bankacılık ürünlerden bir ya da birkaçını kullanıyorsanız yorumlarınızı ve sizin önerilerinizi bekliyoruz.

 


loading...

Yorumunuzu Bırakın