Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veren BankalarMasrafsız İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Çağın gereksinimlerine bağlı olarak, insanoğlunun ihtiyacı her geçen gün artmakta ve farklılık göstermektedir. Bu bağlamda ehliyetli bütçeye sahip olamayan kişiler, öncelikli olarak borç para bulmaya çalışmakta, yalnız bu durumun yetersiz kaldığı yerlerde ise bankalardan ihtiyaç kredisi talebinde bulunmaktadırlar. İhtiyaç kredileri her ne kadar, o an için belirli ihtiyaçlara çare olsalarda, ihtiyaç kredisi masrafları adı altında kesilen birtakım kesintiler, ihtiyaç kredisine başvuran vatandaşı ayrı bir sıkıntıya sokmaktadır. En azından birçok insan ürem ödeyerek kullanacağı kredi için, normal olarak ekstradan bir masraf ödemeye pek sıcak bakmamaktadır. Bu nedenle ihtiyaç kredisi talebinde bulunan kişiler, ağırlıklı olarak masrafsız ihtiyaç kredisi talebinde bulunmaktadırlar.

Bankalar ise vatandaşın bu talebine uygun koşullu ihtiyaç kredisi paketleri sunarak, masrafsız ihtiyaç kredisi isteğini karşılamaya çalışmaktadırlar.

Aşağıdaki listede Farklı tutar ve vadelerde, masrafsız hızlı ihtiyaç kredileri sunan bankaların listesi ve açıklamarı bulunmaktadır. Aşağıdaki paketlerden size uygun olanı seçip, dilediğiniz şekilde inceleyebilirsiniz.

Banka adı: Bankpozitif
Kredi türü: İhtiyaç kredisi.
En az taksit seçeneği: 3 Ay.
En fazla taksit seçeneği: 36 Ay.
Çekebileceğiniz en düşük kredi tutarı: 3.000 YYYYYTL
Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı: 50.000 YYYYYTL
Kredi detayları
Kefil: İstenmiyor.
Teminat: Yok.
lüzumlu olan belgeler: Kimlik belgesi ( Banka ihtiyaç duyduğu halde, ikametgah yada müşterinin adına düzenlenmiş fatura)
Diğer masraflar: Masraf yok.
Detaylar: En az 3.000 YYYYYTL fazla ise 50.000 arasında bir tutar seçebilirsiniz. Çekeceğiniz krediye uygulatabileceğiniz en düşük vade 3 aydır. En uzun vadede ise 36 aydır. Bankpozitif masrafsız ihtiyaç kredisinde teminat yada kefil istenmemektedir. Aynı vakitte komisyon, dosya masrafı yahut sigorta ücreti gibi isimler altında, hiçbir ücret alınmamaktadır.

Banka adı: Vakıfbank
Kredi türü: İhtiyaç kredisi
Kredi ismi: Masrafsız sonbahar kredisi
En az taksit seçeneği: 3 ay
En fazla taksit seçeneği: 36 ay
Çekebileceğiniz en düşük kredi tutarı: 500 YYYYTL
Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı: 50.000 YYYYTL
Kefil: Yok
Teminat: Yok
Masraf: Yok
Detaylar: Vakıfbank masrafsız ihtiyaç kredisi için, yaşam sigortası kredi tutarına eklenmemiştir. yaşam sigortası ücreti müşterinin yaşına, kredinin tutarına ve vadesine göre değişiklik göstermektedir.

Banka adı: Türkiye iş bankası
Kredi türü: İhtiyaç kredisi
Kredi ismi: Masrafsız ihtiyaç kredisi
En düşük taksit sayısı: 3 ay
En fazla taksit sayısı: 36 ay
Çekebileceğiniz en düşük kredi tutarı: 500 YYYYTL
Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı: 50.000 YYYYTL
Kefil: Banka şubesinin lüzumlu görmesi halinde istenecektir.
Teminat: Banka şubesinin lüzumlu görmesi halinde istenecektir.
Detaylar: Türkiye iş bankası masrafsız ihtiyaç kredisi, 1 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecektir. Masrafsız ihtiyaç kredisinde yaşam sigortası ücreti kesilmektedir. Bu ücret kullanılan kredinin tutarına, vade sayısı ve müşterinin sigorta süresine göre değişmektedir.

Yukarıdaki bankalar hızlı masrafsız ihtiyaç kredisi sunmaktadırlar. Başvurularınızı alakalı bankaların şubelerin yapabilmeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır. Eğer bir gelir belgeniz bulunmuyorsa Çalışmayan, ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar adlı yayınımıza da göz atabilirsiniz.

İhtiyaç kredileriyle alakalı herhangi bir sorunuz olursa tefsir bölümünden bize iletin. Gün içinde sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın