“MARGOT LILY’E KARŞI”DA, HEYECAN DEVAM EDİYOR!

Nike’ın kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı amaçlayan “Geçtim Kendimi” (nike.com/gectimkendimi) platformunda paylaşılan “Margot Lily’e Karşı” serisinin 6. bölümü yayınlandı.

Better For It” (Geçtim Kendimi) 2016, 2 kardeş arasındaki ilginç çilaveişmeyi mevzu edinen hikayenin anlatıldığı 8 bölümlük “Margot Lily’e Karşı” adlı seri ile 1 Şubat tarihinde başladı. Ünlü film yapımcısı Alfonso Gomez-Rejon, yönetmen Tricia Brock ve popüler muharrir Jesse Andrews’i bir araya getiren Nike’ın yeni video serisinin yayınlandığı nike.com/gectimkendimi platformu, kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı amaçlıyor

“MARGOT LILY’E KARŞI”DA, HEYECAN DEVAM EDİYOR! “MARGOT LILY’E KARŞI”DA, HEYECAN DEVAM EDİYOR!

Margot Lily’e Karşı”nın yeni bölümünde; takipçi sayısını arttırmak isteyen Margot, arzusuzca YouTube fenomeni eski erkilave arkadaşının kapısını çalar. Lily tarafında ise arkadaş bulma çabaları sonuç vermeye başlar. Seriye ilave olarak yayınlanan “Behind The Lens” videosunda “Margot Lily’e Karşı”nın yönetmeni Tricia Brock; Samantha Marie Ware (Lily)’in dizidilavei karakterinin önemi üzerinden küme halinde spor yapmanın önemini anlatıyor.

“MARGOT LILY’E KARŞI”DA, HEYECAN DEVAM EDİYOR! “MARGOT LILY’E KARŞI”DA, HEYECAN DEVAM EDİYOR!

Behind The Lens Better For It Geçtim Kendimi Margot Lily’e Karşı 2016-03-08
loading...

Yorumunuzu Bırakın