MAKARNAYA MODACI ELİ DEĞDİ

Ünlü modacı Hakan Yıldırımbatı bu sefer kumaş yerine makarna kullandı. Yıldırım’ın yazırlıdığı makarnadan adam büyük alaka gördü.

Eataly umumi Müdürü cenk Akın’ın hane sahipliğinde gerçekleşen ve Hakan Yıldırım’ın taze makarnalardan oluşturduğu tasarımının yer aldığı yeni yıl partisi “CrEataly” sanatbatı moda ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirirdi. Tasarımcı Hakan Yıldırım’ınbatıhazırladığı üzeri gold ve gümüş desenlerle donatılmış taze makarnalardan oluşan tasarımı konuklar tarafından büyük alaka gördü.

Feryal Gülmanbatı Zeynep- Emre Zorlu batı Pınar Tezcanbatı Merve Kotil Kohenbatı Tamer Yılmaz ve Simay Kamer’in de aralarında bulunduğu seçkin davetlilerin katılımıyla Eataly İstanbul’da gerçekleşen Hakan Yıldırım ‘CrEataly’ yılbaşı partisiyle davetliler eğlenceli bir gece geçirdi.

CrEataly Eataly umumi Müdürü cenk Akın Feryal Gülman Hakan Yıldırım makarna manşet Merve Kotil Kohen Pınar Tezcan Simay Kamer Tamer Yılmaz Ünlü modacı Hakan Yıldırım yılbaşı partisi Zeynep- Emre Zorlu 2015-12-16
loading...

Yorumunuzu Bırakın