Mado’dan Bayilik Teklifleri

Mado’dan Bayilik TeklifleriMado’dan Bayilik Teklifleri
Mado Bayilik Bedeli ve Şartları Franchising

1992 yılında ilk mağazasını İstanbul, Caddebostan’da Mado, ülkemizde sokak dondurmacılığından cafe dondurmacılığına geçişin ilklerinden biridir.

Genelde dondurma deyince herkesin aklına yaz ayları gelir ama Mado, bu düşünceyi yıkarak mevsimleri ortadan kaldırdı ve her mevsim dondurma satmaya başladı. Tüketicilerden gelen yoğun ilgiler üzerine ilk altı ayda mağaza sayısını 20’ye çıkaran Mado’nun ülkemizde olduğu kadar yurtdışında da onlar mağazası olduğunu söylemek gerekir.

Mado’dan bayilik almayı düşünüyorsanız, muhtemelen bir ön araştırma yapmışsınızdır ama yapmadıysanız biz Mado’nun yalnızca dondurma satmadığını belirtelim. Mado aynı vakitte pasta, sütlü tatlı, börek, şerbetli tatlı, salep ve çesitli içecekleri ile de tüketicilerinin dikkatini çekmiştir. Özellikle İzmir Forum Bornova’da bulunan şubesinde bir sabah kahvaltısı yaptığımı da belirtmek istiyorum. Ürünler ve servis oldukça güzeldi…

Mado, 2002 yılında ‘Türkiye’nin Franchising Sistemini En İyi Uygulayan Markası Ödülü’nü almış. Bu da bize gösteriyor ki, marka adını ve standartlarını korumak için ellerinden geleni yapan bir işletme mevcut karşımızda.

Mado Bayilik Bedeli ve Şartları

Mado’nun bayilik bedeli ve bayilik şartlarına ati olursak, 14 adımdan oluşan bir franchising başvuru süreci yer alıyor Bunlar tahmin ettiğiniz gibi bayilik sistemine başvuru, başvurunun değerlendirilmesi, personel seçimi ve eğitimleri, sonlara doğru ise ürün siparişleri ve mağazanın açılısı olarak gidiyor.

Mado bayilik bedeli emlak alanına göre 200 bin ile 400 bin dolar arasında değişmektedir. reklam katkı payı olarak da yüzde 3 alınmaktadır.

Mado bayilik başvurusu için Mado İstanbul Bölge Müdürlüğünün 0216 472 53 04 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. Bayilik veren işletmelar kategorisini inceleyerek daha fazla franchising fırsatını görebilirsiniz.

Mado İletişim Bilgileri

internet Sitesi: www.mado.com.tr
Telefon: 0216 472 53 04
E-posta: mado@mado.com.tr


loading...

Yorumunuzu Bırakın