Mac’te Android Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır ?

Mac’te Android Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır ?Mac’te Android Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır ?
Mac de android dosya aktarımı nasıl yapılır

Mac’te Android Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır ?

Mac OS’ta normal de android bir cihazınızın içinde ki dosyaları göremiyorsunuz. Windows yahut Ubuntu kullananlar için mesele olmuyor yalnız durumu hazır da bir mac kullanıcı iseniz bu mümkün olmuyor. Google tarafından bu mesele a çözüm getirilmiştir.

Android cihazınızın içerisinde ki içerikleri mac üzerinden görmilave için Google’ın çıkarmış olduğu Android ağ Transfer aplikasyonsını indirip Mac cihazınıza kurabilirsiniz.

Android ağ Transfer programını indirmilave için aşağıda ki adresten yararlanabilirsiniz.

https://www.android.com/ağtransfer/ (.dmg ağ)

Bu aplikasyonyı indirdikten sonra normal kurulum yapın. Ardından aplikasyonyı başlatın ve ardından cihazınızın içeriği görüntülenmeye hazır.

Android dosya aktarma programından bir monitör görüntüsü;

Mac’te Android Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır ?Mac’te Android Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır ?

Mac android dosya transferi nasıl yapılır ?

Android ağ Transfer aplikasyonsını kullanarak MAC OS X de dosya transferi yapmak için öncelikle cihazınızda gördüğünüz dosyaları mac cihazınızın finder alanına yapıştırmanız gerilaveecilave. Dosyaları kendi cihazınıza atıp kullanabilirsiniz. Aynı vakitte android ağ transfer programı ile dosyaları silebiliyorsunuz. Yeni klasör vb işlemleri de destilaveliyor. lakin dediğim gibi dosyalar üzerinde bir düzenleme yapmak istiyorsanız cihazınızın içinde ki dosyaları öncelikle mac cihazınıza kopyalamanız gerilavemilavetedir.

Şuan da mac cihazlarınız da android dosya aktarım işlemleri yapmak istiyorsanız bu yöntem işinizi görecilavetir diye tahmin ediyorum. Sizin de bildiğiniz bir ilave aplikasyon mevcut ise bizimle paylaşırsanız saadet duyarız..

loading...

Yorumunuzu Bırakın