MICHAEL KORS’TAN “WATCH HUNGER STOP” KAMPANYASI

 

Modanın öncü markalarından Michael Kors tarafından 2013 yılında başlatılan “Watch Hunger Stop” bağış kampanyasının ardından; marka, dünyada açlığı yok etmek adında ortak hedefte olan WFP ile uzun dönemli bir ortaklığa imza attı.

Michael Kors, Ekim 2014’te Watch Hunger Stop T-shirt’ü ile poz verip #WatchHungerStop kimliği ile sosyal medyada yayınlayan kişiler için açlıkla mücadele eden çocuklara gıda değeri yüksek gıda yardımı yapmaya söz verdi. Michael Kors‘un 100 Serisi’nden satılan her saat için WFP’a 100 öğün aş bağışlandı.

Bugüne kadar kampanya kapsamında, dünya üzerinde açlıkla karşı karşıya olan çocuklara 10 milyon yiyeceğin ulaştırılması sağlandı.

Michael Kors, WFP ile beraber yürüttüğü “Watch Hunger Stop” kampanyası kapsamında savaşın simgesi olması adına Bradshaw 100 saatlerini tasarladı. Her yıl limitli sayıda üretilen bu saatler, Michael Kors mağazalarında ve web sitesinde satılıyor.

MICHAEL KORS’TAN “WATCH HUNGER STOP” KAMPANYASI MICHAEL KORS’TAN “WATCH HUNGER STOP” KAMPANYASI

Bu yıl, Bradshaw 100 saatlerinin içerisinde yer meydan Dünya haritası ile dünyadaki açlığa dikkat çekilmesi hedefleniyor. Saatlerin Türkiye’deki satışı ise Ekim ve Kasım 2015 tarihlerinde gerçekleştiriliyor.

 

MICHAEL KORS’TAN “WATCH HUNGER STOP” KAMPANYASI MICHAEL KORS’TAN “WATCH HUNGER STOP” KAMPANYASI

bradshaw 100 kampanya manşet michael kors michael kors saat watch hunger stop 2015-10-19
loading...

Yorumunuzu Bırakın