Lüks Severlere: Zenith El Primero ve Lacoste Valencia

Lüks Severlere: Zenith El Primero ve Lacoste ValenciaLüks Severlere: Zenith El Primero ve Lacoste Valencia
Zenith El Primero

Bugün, lüks severlere Zenith ve Lacoste markalı 2 kol saati önerim olacak. Daha önce Eray‘ın hazırladığı, Fenerbahçe SK tarafından Hublot markasıyla satılacak olan kol saatleriyle alakalı yayın ilginç bir şekilde binlerce kere okunmuştu. Bu sefer spor kulüplerini bir tarafa koyup, herkes için lüks kol saati tavsiyesi vermek bana düştü.

Zenith El Primero

El yapımı ve sıra dışı mekanizmasıyla Zenith El Primero, saat tutkunu ve lüks sever erkekler için özel olarak üretilmiş. Zenith El Primero serisi paslanmaz çelik kasası ve timsah derisinden yapılan kayışı ile dikkat çekiyor. Ayrıca, çizilmeye dayanıklı safir kadranı ve 10 atm su geçirmez özelliğiyle büyülüyor.

Zenith El Primero kol saatleri yaklaşık 4200 USD etiketiyle satılıyor. Yayın üzerindeki görsel El Primero serisinden bir saate ilişkin

Lüks Severlere: Zenith El Primero ve Lacoste ValenciaLüks Severlere: Zenith El Primero ve Lacoste Valencia
Lacoste Valencia

Lacoste Valencia

Zenith El Primero serisine göre daha avantajlı bir fiyata satılan Lacoste Valencia, 200 USD değerinde fakat bu model erkek okurlarımıza değil, kadın okurlarımıza hitap ediyor. Lacoste’un yeni koleksiyonu Valencia, kadınların bileklerini süsleyecek.

Kadınlar için dizayn edilen bu model, sportif ve sofistike bir görünüm çiziyor. Valencia’nın paslanmaz çelik, altın sarısı, rose gold ve siyah IP kasa seçeneği yer alıyor

Aynı zfakatnda hem bilezik hem de silikon kayış seçeneği bulunan saat dikkat çekiyor.

 


loading...

Yorumunuzu Bırakın