LUFIAN 2016 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU

 

Lufian, 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda, bahar esintilerinden süzülen trendleri yazın kendi içindeki renkler ve uygar yorumlarla birleştirerek erkeklere yol gösterici oluyor.

LUFIAN 2016 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU LUFIAN 2016 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU

Şehrin dinamiğine gönderme yapan ve şehirli erkeğin mevcut olan potansiyelini ortaya çıkaran Lufian, varlıklı ve güçlü bir koleksiyon ile yeni mevsimi karşılıyor. Tarzını daha iyi anlatım edebilen Lufian erkeği için şıklık vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Koleksiyonun genelinde geometrik ögeler ve kesitler etkileyici bir şekilde kullanılıyor.

LUFIAN 2016 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU LUFIAN 2016 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU

Lufian koleksiyonu, şehir ruhuna direnen erkeğin moda tutkusunu şıklığın ve rahatlığın bütünleştiği bir stil ile temsil ediyor. Koleksiyona imzasını fırlatan mandarin rengi, her ürün grubunda kullanılarak bütünlük sağlarken, olive yellow, yanık oranj, gök mavileri, çimen ve mint yeşili, kırmızı, stone, kaki, saks, lacivert ve kara renkleri de kendini gösteriyor. Lufian’ın en güçlü olduğu ürün grubu olan montlarda, yeniliğe açık erkekler yine cesaretini ortaya koyuyor. Koleksiyonda parlak görünümlü baharlık montların yanı sıra yarı donuk ve tuşesinde tüylülük etkisi olan montlar yer alıyor Korozo düğmeler, kara donuk kaplamalar, deri aksesuarlar ve ağ detayları tasarımları varlıklı leştiriyor.

 

2016 İlkbahar koleksiyon Lufian YAZ 2016-03-07
loading...

Yorumunuzu Bırakın