İlk Apple Watch Uygulaması Akbank’tan Geldi

İlk Apple Watch Uygulaması Akbank’tan Geldiİlk Apple Watch Uygulaması Akbank’tan Geldi
Akbank'ın Apple Watch Uygulaması

Ülkemizde yaz aylarında satışa sunulacağı belirtilen Apple Watch, dün Apple CEO’su Tim Cook tarafından tanıtıldı. Apple’ın akıllı saatinin yaklaşık olarak 18 saat şarj ile kullanılabildiği belirtildi. Üç farklı model ile satışa sunulacak olan akıllı saatler; Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition adı altında satılacak. En düşük fiyatla bu saatlerin 549 ile 599 dolardan satılacağı açıklandı.

Dün tanıtılan Apple Watch için ülkemizde ilk defa bir banka formel aplikasyonsını yayınladı. Henüz ülkemizde satışa sunulması için epey bir vakit olsa da Akbank akıllı saatler için aplikasyonsını “Biz hazırız” diyerek duyurdu. Akbank tarafından hazırlanan aplikasyon Apple Watch sahibi olanlar tarafından şu anda kullanılabilir vaziyette

Akbank dolaysız Mobil Uygulaması, Akbank müşterileri tarafından kullanılabiliyor. Bu aplikasyonyla zaten; hesaplar arası denetim havale, eft, fatura ödeme gibi tüm bankacılık işlemleri gerçekleştirilebiliyordu, şimdiyse aynı işlemler Apple Watch kullanıcıları tarafından da gerçekleştirilebilecek.

Banka aplikasyonlarının akıllı saatleri desteklemesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?


loading...

Yorumunuzu Bırakın