İlişkide Güven Nasıl Kazanılır ?

İlişkide Güven Nasıl Kazanılır ?İlişkide Güven Nasıl Kazanılır ?
guven-nasil-kazanilir

İlişkide Güven Nasıl Kazanılır ?İlişkide Güven Nasıl Kazanılır ?
Bir ilişkide güven nerdeyse en önemli faktör diyebilirim.Bireyler birbirlerine güvendikçe sevgi ortamına taban hazırlarlar. Bu sebep le ilişkilerinizde güven konusuna özellikle dikkat etmelisiniz mesut olmak istiyorsanız. Eğer, bir sebepten dvakaı partnerinizin güvenini kırdıysanız ve çılgınlar gibi onun güvenini  arka kazanmak istiyorsanız birazdan yazacaklarımı dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

Güven kazanmaktan daha güç bir şey varsa o da kaybedilen bir güveni yegânerardan kazanmaktır. Belki yeni bir arkadaşlıkta güven oluşturabilirsiniz bu da güç lakin kırılmış bir güven kazanmak bundan çok daha güçdur. Çok güç kazanılmasına rağmen çok çabuk kırılabiliyor güven. Eğer partnerinizi çok seviyorsanız onun güvenini kazanmak için mutlaka uğraşın, çabalayın çünkü bu hayatta sevdiğiniz insanı arka kazanmaktan daha güzel bir his yoktur.

Gelelim kırılan bir güveni yegânerardan nasıl kazanacağımıza. Öncelikle hangi mevzuda güvenini kırdıysanız bu suçu sonuna kadar sahiplenin ve kabullenin. Partnerinize bahaneler uydurup onunla zıtlaşmak vakaı daha da karmaşık bir durum içerisine sokacaktır. Partnerinizi sürekli sakinleştirmeye bir diğer deyişle sürekli alttan almaya bakın bu ilk başlangıç kuralı için olmazsa olmazlardandır.

Sakinleştirme adımını başarıyla yaptıktan sonra onun güvenini sebep kırdınız bunu yapmaya size ne güçladı, nelerden çekindiğinizi yüzüne açıkça anlatın tüm samimiyetinizle ona içinizi dökün.Bunları anlattıktan sonra ileride bunların olmayacağını kanıtlarla ispatlayın.Bu aşama önemlidir çünkü geleceğe ilişkin bir ümidi olursa size inanmak isteyecektir. Ona tüm kararlılığınızı göstermelisiniz.

Bu anlattıklarımı yaptıktan sonra hayatı bir müddet akışına bırakın.Elbette hiçbir vaka bir anda kendiliğinden gerçekleşmez.Siz doğru vakitte doğru hamleler yapmayı bekleyin ve yaptığınız yanılgıya asla arka dönmeyin.Unutmayın ! yegâne bir yanılgı güven kırmaya fazlasıyla kâfi olacaktır.

loading...

Yorumunuzu Bırakın