LG’den, multimedya özellikli akıllı telefon V20

LG, optik resim stabilizasyon (OIS) 2.0, ön ve arka geniş açılı kamera, Hi-Fi Quad DAC ve Android Nougat OS gibi bir hayli yeni özellik içeren multimedya özellikli uslu telefonu V20’yi tanıttı.  
LG’den, multimedya özellikli akıllı telefon V20LG’den, multimedya özellikli akıllı telefon V20
LG Electronics Türkiye genel Müdürü Calvin Cho, “LG V20 ile kullanıcılarımıza tamamen kendi zevklerine göre tasarlayabilecekleri bir dünyanın anahtarını veriyoruz. Premium uslu telefonlarda yeni bir standart oluşturmak için LG V20’de kullanıcıların bir telefonda sevdikleri her özelliğin çok daha fazlasını sunarken, gereksinim duymadıklarını ise en üye indirdik. Günümüzde herkes kendi hikayesini anlatmak için oldukça yaratıcı yollar buluyor. Sosyal medyadan başka insanlarla paylaştıkları bu eşsiz ve yaratıcı hikayelerle kendi hayatlarının kahramanı oluyorlar. LG V20’yi tasarlarken kendi hikayesini anlatan kullanıcılarımızı her vakit aklımızın bir köşesinde tuttuk. LG V20 görselliği ustaca kullanan bu kuşağın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan eşsiz bir cihaz” söyledi Etkinlikte yapıt sunumunu gerçekleştiren LG Electronics Türkiye Mobil İletişim Satış Müdürü Mehmet Ali Yıldırım, “LG V20 ile multimedya özellikleri alanında kullanıcılarımıza eşsiz bir özgürlük sağlıyoruz. LG V20 çift arka kamerası ve eşsiz video düzenleme özellikleriyle video alanında uslu telefon pazarının standartlarını bir üst seviyeye taşıyor. LG V20, ayrıca Google’ın In Apps özelliğine sahip dünyanın ilk uslu telefonu olma ünvanına da sahip” diye konuştu Daha evvel V10 ile sunulan popüler ikinci monitör özelliği V20 için gözle görülür şekilde geliştirildi. V10’a kıyasla 2 kat parlaklık ve yüzde 50 daha geniş font boyutu ile anne monitörün üst kısmına yerleştirilen daha ufak ekranda kullanıcılar yeni bildirimlere ve hatırlatmalara aleni havada da kolaylıkla göz atabilecekler. Artık kullanıcılar daha büyük mesajları okumak, hızlıca yanıtlamak ya da bilgi üleşmek için ikinci ekrana tıklayarak bildirimleri genişletebilecekler. LG V20, Google’ın In Apps özelliğine sahip dünyanın ilk uslu telefonu. Google’ın yeni arama modu özelliği kullanıcılara yalnızca kılavuz email, mesajlar ve fotoğraflar gibi telefonda mevcut olan uygulamalarda değil, aynı vakitte yüklenen uygulamalarda da muhteva bulmalarını sağlıyor. aplikasyon kullanıcılara son kullanılan aplikasyonlar son görüşülen kişiler, son okunan mesajlar ya da aktiviteleri herhangi bir arama yapmadan bulmalarını da sağlıyor.
LG’den, multimedya özellikli akıllı telefon V20LG’den, multimedya özellikli akıllı telefon V20
LG V20, ABD askeri standartlarını uygulayan müstakil laboratuar tarafından dayanıklılığı ölçmek için yapılan MIL-STD 810G Transit Düşme testini de geçti. Test V20’nin şoklara karşı dayanıklı olduğunu ve iki metre yükseklikten, ön, arka yanlar ya da köşeler dahil olmak üzere herhangi bir pozisyonda düştükten sonra bile çalışır vaziyette olduğunu saptadı.
loading...

Yorumunuzu Bırakın