Küs İnsanlar Nasıl Barıştırılır

Küs İnsanlar Nasıl BarıştırılırKüs İnsanlar Nasıl Barıştırılır
Küsler Nasıl Barıştırılır ?

KÜSLER Mİ ? BARIŞTIRMAK ÇOK güç DEĞİL!

Küs arkadaşlarımızı barıştırmanın basit olmadığını hepimiz biliyoruz. Bundan kastım uzun vakit alması da olabilir elbette. lakin nihayetinde verdiği saadet ve başarı duygusu paha biçilemez.  Değişik yöntemler deneyebilirsiniz. Sürekli aynı ortamda bulundurmak, diğer arkadaşınızdanmış gibi haberi olmadığı bir ileti göndermek, her birisi ile ayrı ayrı konuşmak. Başka bir yöntem ise samimiyetinize güvenip kendi ağırlığınızı koymanızdır. Tabi her vakit tutmayabilir bu yöntem. Çünkü arkadaşlarınızın arasını düzeltmek isterken, sizin aranızın açılması olağan bir vaziyetdur. Etrafımıza baktığımızda bunun örneğini görmüşüzdür belki de şuan siz bu vaziyetdasınız. Hoş bir vaziyet sayılmaz fakat fakatcınız yalnızca arkadaşlarınızın arasını düzeltmek ise durmayın, yapın.

Bana göre en iyi yöntemler ise: Arkadaşlarınızı teker teker dinlemeniz ve haklı olanı bulmanız ya da vakit a bırakmanız. Arkadaşlarınızı ayrı ayrı dinledikten sonra ister istemez birisinde haklı bir yan bulabilirsiniz.  Dilerseniz daha inandırıcı olmak için diğer ortak arkadaşlarınızın da fikirlerini dinleyip onlarla beraber yeniden problemi düzeltecek şekilde konuşmanızdır. Onları önemsediğinizi ve gerçek arkadaş olduklarını onlara gösterebilirsiniz böylece.

Zfakatn yöntemini ise kendini bağlarınızı arkadaşlarınızın kendi aralarında olan bağlardan daha çok önemsediğiniz vakit larda kullanabilirsiniz. Çünkü bu yöntemde arkadaşlarınızın barışıp barışmfakatları önemli olmayabilir sizin için. ama bu yöntemi seçer iseniz arkadaşlarınızın birbirlerini hatırlfakatları önemlidir. Çünkü insanlar birbirlerini görmez ya da hatırlfakatz ise vaziyet daha kötüye gidebilir.

 

loading...

Yorumunuzu Bırakın