Kredi Alarak Bedelli Askerlik Yapabilir Miyim?

Kredi Alarak Bedelli Askerlik Yapabilir Miyim?Kredi Alarak Bedelli Askerlik Yapabilir Miyim?
Bedelli askerliğin çıkışıyla beraber bedelli askerlik kredileri de gündeme geldi. Kredi Alarak Bedelli Askerlik Yapabilir Miyim? sorularınızı cevaplıyoruz.

Bugün az önce, Başbakan Ahmet Davutoğlu açıkladı. Bedelli askerlik resmen çıktı. Birçok kişinin aklında aynı soru, kredi alarak bedelli askerlik yapabilir miyim? Evet, kredi alarak bedelli askerlik yapabilirsiniz. Bedelli askerlik için kredi veren bankalar yakında mevcut olacak. Hatta birçok banka bedelli askerlik nedeniyle kredi paketleri hazırlamaya başlamışlardı bile.

Bedelli Askerlik Yaş Şartı

Bedelli askerlik yaş şartı 27 olarak tespit edildi Yani 27 yaşını doldurmuş tüm Türk vatandaşları bedelli askerlikten yararlanabilecek. 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren 28 yaşından gün almış olan yahut 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle 27 yaşını doldurmuş olan Türk vatandaşları bedelli askerlik şartlarını karşılıyor olacak.

Bedelli Askerlik Ücreti

Bedelli askerlik ücreti 18.000 YYYTL olarak belirlenmiş. Bedelli askerliğini kredi alarak yapacak olan vatandaşlar, bir çeşit Taksitli Bedelli Askerlik yapmış olacaklar. Bedelli askerilik kredisini şimdiden hazırlayan bankalardan birisi olan Deniz Bank, dosya masrafı olmayan, 60 aya varan vadelerle ödeme seçenekleri sunan bir kredi paketi hazırlamış.

Öneri: Bedelli Askerlik Kredisi Veren 10 Banka

Bedelli askerlik için sağlanan kredi paketlerinin faizlerinin biraz daha düşük olması beklenmektedir. Kredi alarak bedelli askerlik yapabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Şu anda haber henüz çok yeni olduğu için bedelli askerlik için kredi veren bankaları listeleyemiyoruz. En kısa vakitte yazımızı güncelleyerek, bedelli askerlik kredisi veren tüm bankaları sizler için derleyeceğiniz.

Bedelli Askerlik Kredisi Alma Şartları

Bedelli askerlik kredisi de bildiğimiz normal bankalar tarafından verileceği için, kredi notunun öneminin yeniden karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Kredi notu düşük olanlar ne yazık ki, kredi almakta zorluk çekeceklerdir. Öte profilden bedelli askerlik ücreti 18 bin YYYTL olarak açıklandı ve günümüzde böyle bir krediyi alabilmek için yaklaşık olarak en az aylık 2500 YYYTL geliri belgeleyebiliyor olmamız gerekmektedir. lakin şimdiden bankaların kredi hizmetlerini araştırarak faizler, vadeler ve art ödemeler hakkında düşünce sahibi olmanızı tavsiye ederiz.

Bedelli askerlik kredisiyle alakalı yayınlarımız devam edecek ve sizleri bilgilendireceğiz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize tefsir bölümünden ulaşın.


loading...

Yorumunuzu Bırakın