KOTON’DA COUNTRY RUHU

KOTON’DA COUNTRY RUHU KOTON’DA COUNTRY RUHU
Koton, 2016-2017 Sonbahar-Kış dönemi için de iddialı bir koleksiyon sunuyor. varsıl kumaş seçimlerinin yanı sıra kullanılan detaylar ile dikkat çeken bir stil vadeden Koton 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, Swissotel’de gerçekleştirilen bir tanıtım ile tanıtıldı.

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz yaptığı konuşmada, Koton’un 2015 yılında hedeflediği ve ilk adımlarını attığı globalleşme yolunda güvenilir adımlarla ilerlediğini söyledi. Yılmaz “2023 yılında 5 kıtada, en varsıl ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olma hedefimizden hareketle, yakın vakitte Almanya ve derhal ardından da İngiltere’de yeni mağazalar açacağız. Bulunmadığımız coğrafyalara girmek bizim için son radde önemli. Tüm dünyanın Koton’un koleksiyonları ile tanışması ise en büyük hayalimiz.” söyledi

Koton Tasarım Direktörü Isham Sardouk ise “Bu dönem country boho teması ile hazırladığımız sanatın ve doğanın izlerini taşıyan koleksiyonumuz ile etkinlikler gösterdiğimiz 25 ülkede görkemli bir kış öyküsü yazacağız. Ayrıca tasarımlarda, varsıl kumaş seçimlerinin yanı sıra renk, baskı detayları, birbirinden özenli desen tercihleri ile farklı stillere hitap ediyoruz. Günün her anına uygun görkemli siluetler oluşturarak bambaşka atmosferler yarattığımıza inanıyoruz.” söyledi.

Koton kadınına yepyeni bir country ruhu

Koton, 2016-2017 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu, bu dönem kadınları büyük şehrin atmosferinden uzaklaştırıyor ve yepyeni bir country ruhu vasöylediyor. adeta içinde biraz yaşanmış ve esnetilmiş hissi veren hafif buruşuk kumaşlar, sonbahar döngüvenilira mükemmel bir başlangıcı yansıtıyor, dokuya ve rahat kumaşlara dönüşü müjdeliyor. Örme ve dokuma parçaları gibi yeni kombinasyonların görücüye çıktığı koleksiyonda kışa özgü çiçek baskılar ve tüvit desenler harmanlanıyor.

2016-2017 Sonbahar-Kış dönemi COUNTRY RUHU GÜLDEN YILMAZ Isham Sardouk koton manşet 2016-08-11
loading...

Yorumunuzu Bırakın