KORAY MALHAN’IN İMZASIYLA 2016 EV MODASI

KORAY MALHAN’IN İMZASIYLA 2016 EV MODASI KORAY MALHAN’IN İMZASIYLA 2016 EV MODASI

Koray Malhan‘ın tasarladığı Koleksiyon 2016 hane Serisi tanıtıldı. Koleksiyon Mobilya’nın aynı vakitte marka ve tasarım direktörü olan Malhan, “İçinde sana ilişkin bir ses mevcut ” vurgusuyla tasarımlarında hanerensel çağrışımları kişiselleştirmeye çabalıyor.

Marka ve Tasarım Direktörü Koray Malhan; “ Bize hane kavramını çağrıştıran hanerensel sesler olabileceği gibi her hanein, her yuvanın kendisine özgü sesleri, tonları olduğuna inanıyoruz. Bireylerin içinde sıkışıp kaldığı yaşam ritüellerinde olanın tersine; dünyada artık üretim alanlarımız, bize ilham veren hanelerimiz. Biz de hanei ve hanedeki biricik anları, kelimelerle değil de gerçek ve her duyuyla hissedilebilen deneyimlerle anlatan yaşam alanları yaratacak tasarımlar çalıştık” diyor.

hanein her alanında bir Koleksiyon

Koleksiyon 2016 hane Serisi’de Antigone Büfe/Komodin/Şifonyer, Gioia döşek Tube Büfe/TV Ünitesi, Mito döşek Amos döşek Hugo Masa, Oscar Kanepe, Terna yan/Orta Sehpa, Ray yan Sehpa/Orta Sehpa/Zigon Sehpa, Ray TV Ünitesi, Altana Kanepe, Sole Koltuk ve Vis Asma Raf yer alıyor

Antigone büfe/komodin/şifonyer: Antigone serisi döşek ve aş odaları başta olmak üzere büro kullanımına da uyum gösterebilen büfe, şifonyer, komodin ve TV ünitesinin meydana getirdiği bir ürün ailesi. Yalın hatları ve değişebilen kapak renkleriyle seçenekler sunan Antigone ailesi farklı stillere ve dokulara uyum sağlayabilen zamansız çizgileriyle dikkat çekiyor.

 

2016 hane modası İçinde sana ilişkin bir ses mevcut koleksiyon Koleksiyon 2016 hane Serisi Koleksiyon Mobilya manşet Marka ve Tasarım Direktörü Koray Malhan 2015-12-11
loading...

Yorumunuzu Bırakın