KOMBİNİNİ YAP, HEDİYE ÇEKİNİ KAZAN!

KOMBİNİNİ YAP, HEDİYE ÇEKİNİ KAZAN! KOMBİNİNİ YAP, HEDİYE ÇEKİNİ KAZAN!
Cevahir AVM, tanınmış moda bloggerları ve stil danışmanları ile müşterilerini buluşturuyor. İstanbul Shopping Fest kapsamında düzenlenecek etkinlikte 26-31 Temmuz geçmişleri arasında  Cevahir’in stil sahibi müşterileri neredeyse yaptıkları alışveriş tutarı kadar armağan çeki kazanacak.

etkinlik kapsamında moda tutkunlarının yakından tanıdığı ve binlerce takipçisi olan Moda Bloggerı Rüya Büyüktetik ve Moda Editörü ve Stil Danışmanı Mustafa Oral bir hafta boyunca, AVM içinde yer meydan özel bir stantta Cevahir müşterilerine alışveriş tüyoları verecek. Ayrıca, erkek, kadın, makyaj, aksesuar konularında hem danışmanlık yapacak, hem de belirlenen kategorilerde günün en iyi kombinini seçerek jüri görevini üstlenecek. Her gün belirlenen kategorilerde en iyi kombini yapan müşteriler Cevahir AVM mağazalarından armağan çekleri kazanacaklar. Finalde ise tüm günlerin en başarılı kombinleri arasından bir kişi büyük ödüle sahip olacak.

Ziyaretçilerin özel sorularının da paylaşılabileceği stil sohbetlerinde, danışmanlar, neyi -ne ile giyebilirsiniz, vücut tipine göre giyim, makyaj ve saç tüyoları gibi tüm mevzularda merak edilenleri cevaplayacak.

KOMBİNİNİ YAP, HEDİYE ÇEKİNİ KAZAN! KOMBİNİNİ YAP, HEDİYE ÇEKİNİ KAZAN!

 

Cevahir AVM armağan çeki İstanbul Shopping Fest kombin manşet moda Moda bloggerı Moda Editörü Mustafa Oral Rüya Büyüktetik Stil Danışmanı 2016-07-19
loading...

Yorumunuzu Bırakın