Komagene’den Bedelsiz Bayilik Fırsatı

Komagene’den Bedelsiz Bayilik FırsatıKomagene’den Bedelsiz Bayilik Fırsatı
Komagene Bayilik Bedeli ve Şartları Franchising.

Komagene, ücretsiz bayilik veren işletmeler arasında yer almaktadır. Ülkemizde en çok sevilen ve yeğleme edilen çiğköfte sektörünün öncü liderlerinden olan Komagene şubelerinde, çiğköftenin yanında içli köfte, çeşitli mezeler ve tatlılar da satılabilmektedir. Bazı kaynaklara göre Komagene şubelerinde yakında waffle satışı da yapılabilecek.

2009 yılında kurulan, bayilik / franchising vermeye başlayan firmanın şu anda onlarca şubesi olduğunu söyleyebiliriz. Komagene’nin Maydem, Mısırgene, Büfegene gibi alt markaları da bulunmaktadır. Bayilik alacaklara şube, AVM, karavan olarak üç ayrı konsept sunulmaktadır.

Komagene, franchising almanız kapsamında eğitim ve denetimi sürekli sürdürmeye devam ediyor. Aynı şekilde tanıtım kampyanlarıyla da satışları destekliyor. Marka bilinirliği daha önceden olduğu için müşterileriniz hazır bir şekilde size istikbaltir. Komagene, bayilik alacaklardan malzeme tedariklerini ve pazarlamayı merkeze bırakmasını ve işletmecinin satışına, karına rahatça odaklanabilmesini sağlıyor. Franchising için istenen şartlar arasında ise; işin başında durulması, kaidelere uyulması, ödemelerin zamanında yapılması ve sistemle yarış edilmemesi gibi konular yer alıyor Komagene’nin bedelsiz olan bayilik girişi, sermayesi olmayan ama iş kurmak isteyenler için büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz.

Komagene Bayilik Şartları

Bu arada küçük bir hatırlatma yapalım, Komagene’nin franchise giriş bedeli 2014 yılının sonuna kadar alınmayacak. başka bir deyişle 2015 ve istikbal yıllarda Komagene’den bayilik almak isteyenler ücret ödeyecekler. Komagene’den franchising fırsatları ile alakalı soru, görüş ve önerilerinizi bize tefsir bölümünden gönderebilirsiniz. Dilerseniz franchising kategorimizdeki yayınlara göz gezdirip, farklı fırsatlara bakabilirsiniz.

Diğer bayilik veren işletmelerı görebilmeniz için bayilik veren işletmeler kategorimizi farklı yahut ilginç yeni fikirler için İş Fikirleri kategorimizi incelemenizi öneririz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın