Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl AlınırKIRILAN KİŞİNİN GÖNLÜ NASIL ALINIR?

Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl AlınırKIRILAN KİŞİNİN GÖNLÜ NASIL ALINIR? Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl AlınırKIRILAN KİŞİNİN GÖNLÜ NASIL ALINIR?
Kırılan Kişinin Gönlünü Alma

Sevdiklerimizi istemeden kıra biliyoruz, onları incite biliyoruz. Bunları bilinçli de yahut bilinçsiz şekilde meydana getirdiğimiz zfakatnlar oluyor. Ardından gelen üzüntü, ve pişmanlık vicdanımızı rahat bırakmıyor. sebep bıraksın ki sevdiğimiz insan sonuçta, onları saçma bir sebep den üzmek ne haddimize? lakin bazen öyle bir an oluyor ki bizi üzen insana patlfakatmız gerekirken sevdiğimiz insanı üzüyoruz. -Tabii her olay için ayrımlı bir sebep vardır tfakatmen dış faktörler diyemeyiz.- Kendi kendimize yaptığımız bir yanılgı yahut küçücük bir olay ı gözümüzde büyüttüğümüz o an..
Sormadan edilmeyecek bir soru ‘Bir insan bir insanı sebep üzer?’. Bu yâr olsun arkadaş olsun yahut bir aile dostu olsun hiç ayrım etmiyor sonuçta bir insan üzülüyor. Çözüm olarak sanırım herkesin ilk aklına gelende ‘özür dilemek’.

Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl AlınırKIRILAN KİŞİNİN GÖNLÜ NASIL ALINIR? Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl AlınırKIRILAN KİŞİNİN GÖNLÜ NASIL ALINIR?

Kırılan İnsanın Gönlü Nasıl Alınır

Tfakatm özür dilemek güzel bir şey fakat özür dileyince de geçmeyen mevzular vardır onlar için daha özel şeyler yapılmalı. Bunun için her zfakatn kullanılan örnek üzerinden gitmek gerekirse bir çift yâryi ele alarak başlayabiliriz. Kırılan yan genelde kız olur, bir kız kırıldıysa basit affeder sizi, hatta bazen siz bilmeden size kırılabilir ve sizi affeder ruhunuz bile duymaz.
Özür dilerken, kendisinin özel olduğunu hatırlatın, uzun süredir yapmadığınız bir şeyi gündeme getirerek onu mesut edebilirsiniz. Kız, sizin her şeyi yapfakatyacağınızı bilir sizden beklentisi de fazla değildir bu yüzden.

Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl AlınırKIRILAN KİŞİNİN GÖNLÜ NASIL ALINIR? Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl AlınırKIRILAN KİŞİNİN GÖNLÜ NASIL ALINIR?

Kırılan Kişinin yüreğini Nasıl Alabilirim

Her kırılmanın ayrımlı bir sebebi vardır, gerçekten büyük mevzular eşliğinde kırılan gönüller bir araya gelir mi bilinmez fakat bu yolda çok çaba sarf edileceği kesindir. Hatalarınızın söylenmesi karşı yana az da olsa güven verebilir, ve kendinizi tanıdığınızın da göstergesidir. Dürüstlük size çok şey kazandıracaktır, bir özrün yanında verilebilecek en güzel şeyde olabilir. Bazen 2 yanta susmayı seçebilir, böyle yapmalarındaki esas sebep gurur olarak bilinse de 2 insanında bir birine karşı nasıl sevgiler beslendiği tartışılfakatz. Ama 2 kişi gerçekten birbirini seviyorsa, ne yapıp edip beraber olmanın yolunu bulabiliyorlar, birbirleri için çok şey feda edip yaptıklarının arkasında duruyorlar.
Eğer 2 kişinin gerçekten beraber olması gerekiyorsa, -genelde 2 yanın sustuğu zfakatnlarda- en olmaz vaziyette bile şartlar karşılaştırıyor, yeniden beraber oluyorsun. Aslında bulunduğunuz zfakatn sizin için uğraşıyor olarak gözükecek, fakat her şey sizin için uğraşıyor gibi gözükür mü orasını bilemeyiz.

Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl Alınır ile alakalı cevapları elimizden geldiğince cevaplmaya çalıştık. Bunlar yararlı olmadı ise tefsir olarak kendi görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Kalbi kırılan insanın gönlünü almak ile alakalı daha iyi f2rleriniz varsa onları da dinlemek isteriz.

loading...

Yorumunuzu Bırakın