KANSERDEN KORUNMAK İÇİN SADECE İKİ KAŞIK…

KANSERDEN KORUNMAK İÇİN SADECE İKİ KAŞIK… KANSERDEN KORUNMAK İÇİN SADECE İKİ KAŞIK…
Sağlığınızı korumak, kanser, obezite gibi birçok hastalığı önlemek için Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı yeter! Zerdeçal ve zeytin yaprağından gelen biyobileşenlerle varsılleştirilmiş Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı’nın yararlı olabilmesi için her gün 2 çorba kaşığı tüketilmesi gerekiyor.

Tadında Anadolu, sağlığına önem verenler için Türkiye’nin ilk ve yegâne fonksiyonel zeytinyağını sunuyor: Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı… Zeytinyağının doğallığı bozulmadan sağlığa faydalı özellikleri artırılmış durumu olan Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, sağlığı koruyucu ve düzeltici etkilerinin yanı sıra başta kanser, cesaret hastalıkları, obezite, Alzheimer ve tip 2 diyabet olmak üzere gibi birçok kronik hastalığın riskinin azaltılmasına da yardımcı oluyor.

Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, zerdeçal ve zeytin yaprağından elde edilen biyobileşenler içeriyor. Hastalıkların oluşma riskini azalmak ve sağlığınızı için Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı’nı her gün 2 çorba kaşığı tüketmeniz gerekiyor. Böylece vücudunuz için lüzumlu tüm bileşenleri de en yüksek düzeyde almış oluyorsunuz. Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, zeytinyağıyla hazırlanan tüm salata ve yemeklerde kullanılabiliyor. ancak Sankara’nın varsıl içeriğini kaybetmemesi için sıcak yemeklere piştikten sonra eklenmesi de şart!

Sankara Fonksiyonel Zeytinyağı, Tadında Anadolu’nun Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı, Yenikapı İDO Hızlı Feribot İskelesi, Yalova İDO Hızlı Feribot İskelesi, Bursa Güzelyalı İDO Hızlı Feribot İskelesi ve UNIQ İstanbul’daki Foods in the Woods’ta bulunan şubelerinde satışa sunuluyor.

KANSERDEN KORUNMAK İÇİN SADECE İKİ KAŞIK… KANSERDEN KORUNMAK İÇİN SADECE İKİ KAŞIK…

FONKSİYONEL GIDA manşet OBEZİTE SANKARA TADINDA ANADOLU UNIQ İstanbul ZEYTİNYAĞI 2016-05-03
loading...

Yorumunuzu Bırakın