KADINLARA İLK BULUŞMA TAKTİKLERİ

İlk buluşma heyecanı… Giyeceğin kıyafeti düşünmek için harcadığın saatler, nasıl konuşacağını, neler söyleyeceğini bilememek. Bu stres ve heyecan kesif ilk randevuda nelerden sakınmalı ve nasıl ufak hileler uygulanmalı?

İlk buluşma… Adı üzerinde; bir ilk. Her 2 yan için de bilinmezlerle kesif riskli bir durum. Tanışırken en önemli şey ilk intibadır, çünkü tanışmamızın ilk birkaç dakikasında içgüdüsel bir şekilde karşımızdaki insanı sempatik mi yoksa antipatik mi bulduğumuza karar veririz. Bu yüzden kıyafetinizi ve makyajınızı dikkatli bir şekilde seçmeniz son radde önemlidir.

Doğallık her şeyden önemli

İlk randevuda, yüzünüzü makyajın arkasına saklamayın! Unutmayın ağır bir makyaj maske gibidir. İlk buluşmada karşınızdaki kişi sizi tanımaya, anlamaya çalışmaktadır. Bu yüzden ne kadar doğallığı yansıtan bir makyaj uygularsanız o kadar etkileyici; ne kadar yoğun bir makyaj yaparsanız da o kadar itici olursunuz o erkeğin gözünde.

Doğru kıyafet seçimi

Kendinizi rahat hissedeceğiniz bir kıyafet, ilk buluşmanız için en doğru seçim olacaktır. Biriyle tanışmak hâlihazırda yeterince streslidir, bu yüzden kayan bir mini etek ya da ayağınızı acıtan yüksek topuklu bir ayakkabı yüzünden ayrıca stres yaşamayın. Dış görünüşünüzün doğal olduğu kadar iç görünüşünüzün de doğal olması gerekiyor.

Argo konuşmak yok!

kesinlikle erkek arkadaşınızın yanında argo konuşmamalısınız. fakat bebek taklidi yapan bir konuşmanın da erkeklere çok itici geldiğini unutmayın.

Doğru aş seçin

Eğer yemeğe çıktıysanız çatal-bıçakla yemesi kuvvet menüleri ya da dişlerinizde birtakım izler bırakacak aşleri yeğleme etmemelisiniz. Örneğin spagetti, ıspanak, maydanoz, susam… Ayrıca soğanlı, sarımsaklı ya da ton balıklı yiyecekler de ağımızda kötü bir ıtır bırakacağından, ilk buluşma için pek uygun değil. İlk buluşmada salata yemeyi yeğleme ederseniz, yapraklarını keserek ağzınıza göre porsiyonlar haline getirmeye ve sosun iyice akmasına dikkat edin

KADINLARA İLK BULUŞMA TAKTİKLERİ KADINLARA İLK BULUŞMA TAKTİKLERİ

 

buluşma doğru doğru kıyafet ilk buluşma kadın manşet taktik aş 2016-01-22
loading...

Yorumunuzu Bırakın