KADINININ GÜÇLENMESİ…

KADINININ GÜÇLENMESİ… KADINININ GÜÇLENMESİ…
Nurus Münih satış merkezi, Alman iş kadını derneklerinin “Kadının Güçlenmesi” teması ile düzenlediği etkinliğe hane sahipliği yaptı.

Women in Real Estate Industry, The Women in Engineering in Association of German Engineers, The Association of Women in Management hane The Association of German Women Entrepreneurs ve WOMAN’s Business Club tarafından düzenlenen faaliyette, açılış konuşmasını Türkiye’nin ilk kadın sanayicilerinden birisisi olan Nurus kurucu ortağı Birten Gökyay gerçekleştirdi. Yaşamındaki satır başlarından bahseden Gökyay, Türkiye’de bir kadın olarak fabrika sahibi olma yolculuğunu anlattı ve Türkiye’deki kadın dernekleri hakkında bilgi verdi.

Yaklaşık 200 profesyonelin katıldığı interaktif konferansta iş yaşamında kadın ve erkekler arasındaki iletişime odaklanıldı.

Tasarım dünyasının önde gelen en önemli platformlarından birisisi olan ve geleceği şekillendiren dünya markalarını çatısı altında buluşturan German Design Council’a çağrı edilen ilk ve yegâne Türk şirketi Nurus, faaliyet ile Alman iş dünyasında önemli bir yere sahip olan iş kadınları ile biraraya gelme fırsatı yakalamış oldu.

Alman DERNEK German Design Council İŞ KADIN manşet Nurus Türk şirketi 2016-07-22
loading...

Yorumunuzu Bırakın