iPhone 6 Çıkış Tarihi, Görüntüler ve Özellikleri

iPhone 6 Çıkış Tarihi, Görüntüler ve ÖzellikleriiPhone 6 Çıkış Tarihi, Görüntüler ve Özellikleri

iPhone 5S ve iPhone 5C modellerinin arkasından kullanıcılar iPhone 6 için Apple‘a görülmemiş bir baskı yapıyor diyebiliriz. Bir telefonda olması gereken tüm özelliklerin en iyi şekilde iPhone 5S ve 5C modellerinde olması kullanıcıların iPhone 6 için beklentilerini yükseltiyor.

Bu yayını web üzerinde dolaşan söylentiler doğrultusunda hazırladık ve yeni haberler gelmeye başladıkça yayını güncelleyeceğiz.

Öncellikle kati olan bir şey mevcut ki, iPhone 6 ekranı daha da büyük bir biçimde karşımıza çıkacak.

iPhone 6 Ne vakit Satışa Çıkacak?
Telefonun satışa çıkacağı tarih henüz belirsiz olsada büyük bir ihtimalle 2014 başka bir deyişle bu yıl içersinde tanıtılacak.

Biz umumiyetle söylentilere pek önem vermiyoruz lakin Apple’ın iPhone 6’da kullanacağı iOS8 için yoğun olarak çalıştığını ve bazı etkinliklerde iOS8 ile iPhone 6’nın Haziran’da tanıtılacağı duyumları yetkili isimlerin ağzından çıkıyor.

iPhone 6 Hangi Özelliklerle Gelecek?
iPhone 6’nın koca bir Retina ekranla, Apple’ın yeni dokunmatik ID parmak izi teknolojisiyle geleceği en büyük söylentiler arasında. Ayrıca ekranın 1080p Full HD çözünürlük özelliği sağlayacağı belirtiliyor.

C-Tech tarafından ortaya çıkarılan ve iPhone 6’ya ilişkin olduğu iddia edilen kasa görüntüsü iPhone 6’nın oldukça hoş bir şekilde çıkacağı söylentilerine sebep olmuştu. Hatta fotoğrafı sızdıran çalışan ile Apple arasında hala kocaam eden bir dava söz konusu.

iPhone 6 Çıkış Tarihi, Görüntüler ve ÖzellikleriiPhone 6 Çıkış Tarihi, Görüntüler ve Özellikleri

Daha öncesinde iPhone 5S’in kamera çekim kalitesi birçok defa karşımıza çıkmıştı. Özellikle Burberry defilesinde çekimler için iPhone 5S kullanılmıştı. Apple, iPhone 6 içinde görüntü kalitesinden ödün vermeyecektir. 2013 Mayıs ayında Apple’ın diğer aydınlatıcıları uzaktan kontrol edilebilmesini sağlayan bir patent aldığı biliniyor, muhtemelen bu özelliği iPhone 6’da kullanacak.

Yazının kocaamında iPhone 6’ya ilişkin olduğu iddia edilen görüntüleri bulabilirsiniz.

iPhone 6 Çıkış Tarihi, Görüntüler ve ÖzellikleriiPhone 6 Çıkış Tarihi, Görüntüler ve Özellikleri


loading...

Yorumunuzu Bırakın