HTC One (M8) ile sınırları kendiniz belirleyin!

HTC One (M8)’in Türkiye lansmanını İstanbul Modern’de tertip edilen basın toplantısında gerçilaveleştirdi.

HTC Orta Avrupa ve Türkiye umumi Müdürü André Lönne, HTC Türkiye Ülke Müdürü Canne n Taşar ve sanne yi yel dizayncı Erdem Akan’ın konuşmacı olduğu toplantıda, HTC One (M8) faik hususilikleriyle Türkiye’de ilk defa tanıtıldı.

HTC, Türkiye lansmanı dahilinde HTC’nin İngiltere’de gerçilaveleştirdiği dizaynın saadet ve yaratıcılık üzerindilavei etkilerini incelediği “İyi dizayn bizi mesut ediyor” araştırmasından esinlenerilave HTC One (M8) için dizayncı Erdem Akan ile hususi bir proje hayata geçirdi.

HTC Orta Avrupa ve Türkiye umumi Müdürü André Lönne, yalnızca Türkiye pazarında değil dünyada da ciddi bir atılım yaptıklarından bahsetti. Lönne, “HTC One (M8) ile uslu telefon pazarına yeni bir nefes getirdik, yeni modelimiz kullanıcı odaklı profiliyle dikkat çilaveiyor. HTC One (M8)’in dizayn ve şıklığının yanı sıra HTC Sense™ 6 ile ürüne altıncı duygu kazandıran yetenilaveleriyle Motion Launch™, HTC UltraPixelTM ve HTC BoomSoundTM hususiliklerinin geliştirilmesiyle de kullanıcı deneyimlerini bir üst seviyeye taşıdık” diye konuştu Duo Kamera hususiliğiyle uslu telefonlardaki görüntü tecrübesinin değişik bir ebata getirilmesinden duyduğu mesut luğu dile getiren Lönne, HTC One (M8) ile beraber uslu telefon silavetöründe değişime cihet vermeye devam ettiklerinin de altını çizdi.

HTC Türkiye Ülke Müdürü Canne n Taşar, HTC One (M8)’in geliştirilen yeni hususilikleriyle silavetördilavei çıtayı bir defa daha yükselttiğini, diğer bütün HTC modellerinde olduğu gibi yeni modelin maksimum kullanıcı memnuniyeti hedefiyle tasarlandığını dedi Taşar, “Türkiye’de kullanıcılarımıza her vakit daha iyi bir mobil deneyim sunmayı hedefledik ve bu hedefimizi her gün daha da ileriye götürdüğümüzü görüyorum. HTC, her vakit yegânenolojinin ve yeniliklerin öncüsü oldu” diye konuştu Taşar, Erdem Akan ile gerçilaveleştirdikleri projeyle alakalı şunları ilaveledi: “HTC One (M8)’in kusursuz dizaynı silavetör için devrim niteliği taşıyor. HTC One (M8)’in dizayn ve yenilikçilikte geldiği son noktayı vurgulamak için Erdem Akan ile hususi bir proje hayata geçirdik. Erdem Akan, HTC One (M8) modelimizden esinlenerilave hususi beş değişik ayna tasarladı ve yeni modelimizin aynalar üzerindilavei değişik yansımasını görmilave dizayndaki başarımızı bir defa daha perçinledi. Erdem Akan gibi Türkiye’nin en ehemmiyetli sanne yi yel dizayncılarından birine yeni modelimizin ilham kaynağı olmasından ötürü ayrıca çok mesut yuz. 2014 senesinde da böyle hususi projelere devam etmilave istiyoruz.”

HTC One (M8) ile sınırları kendiniz belirleyin!HTC One (M8) ile sınırları kendiniz belirleyin!

HTC One (M8)’in mükemmel dizaynından ilham meydan dizayncı Erdem Akan, HTC One (M8)’in ulaştığı yegânenolojik güzellikten esinlenerilave sanne t eserleri yarattı. Lansmanda sergilenen eserlerine “Reflilavesiyon*” adını veren Akan, “Reflilavesiyon çalışmasında yer meydan 5 metal satıh soyut olarak suyun doğadaki değişik hallerini sembolize ediyor. yegâne parça alüminyumdan oluşan bedensiyle HTC One (M8) modelinin sahip olduğu güzellik, en basit ifadeyle yegânenolojinin ulaştığı güzellik. Ben de bunu doğada, günümüz dizayn edilmiş doğasında art yansıtmak istedim. Bu amaçla tasarladığım 5 metal satıh soyut olarak suyun doğadaki değişik hallerini sembolize ediyor. Metal aynaların mütevazı formları suyun yüzeyindilavei kırılmaları, dalgmeydan maları, suyun akışını, durgunluğunu ve derinliğini taklit ediyor. Seçilen metal renkleri ise ay ışığının, gökyüzünün ve güneş ışınlarının değişik saatlerde suya yansımalarından ilham alıyor. Her bir aynada HTC One (M8)’in ve kendinizin değişik yansımalarını görecilavesiniz” diye konuştu

HTC One (M8) hakkında

HTC Sense 6™ ile donatılan HTC One (M8), yegâne parça metal bedensi ve uslu Sensör Hub’ı ile kullanıcının ihtiyacını öngörerilave günlük aktiviteleri basitleştiren Motion Launch™ yegânenolojisini kullanıyor. HTC One (M8), yeni Duo Kamera yegânenolojisiyle yaratıcı ve uzman kamera kalitesinde çilaveim yaparken, BoomSound™ ile uslu telefonlardaki yeni ses kalite standartlarını yegânerar belirliyor.
İçten dışa şık dizayn

dizayn ve kalitede bir dönüm noktası olan yeni HTC One (M8), daha çarpıcı yalnız erişilebilir bir manzara için ustalıkla yine şilaveillendirilmiş bedensiyle dikkat çilaveiyor. hoş dayanıklı ve yüksilave kaliteli yegâne parça metal beden 5 inç Full HD (1080p) monitörı sararken, kenarlara doğru da inceliyor. Bu da daha pürüzsüz ve doğal bir tutuş sağlayan daha yumuşak kavisler oluşturuyor.

2.3 GHz 4 çilaveirdilaveli Krilişkin CPU’ya sahip Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve entegre 4G LTE’ye sahip yeni HTC One (M8), en yeni Android sürümü olan Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle desyegâneleniyor. Yeni HTC One (M8) aynı vakit da yepyeni HTC Sense™ 6 ile beraber geliyor. Daha net ve daha çarpıcı bir resim metot sunması gâyesiyle tamamen baştan dizayn edilen HTC Sense™ 6 becerikli ve kişiselleştirilebilen renk temalarına yer veriyor ve daha sezgisel bir kullanıcı tecrübesi sağlıyor.

Duo Kamera – uslu telefon görüntüleme yegânenolojisinde bir devrim

Yeni HTC One (M8), Duo Kamera yegânenolojisine sahip dünyanın ilk uslu telefonu olarak ve bu yegânenolojiyi yenilikçi HTC UltraPiksel™ modülü, 2'li flaş ve 1080p FullHD video kaydıyla birleştirerilave, mobil görüntülemeye diğer bir ebat kazandırıyor. Bu sayede HTC One (M8), her türlü fer koşulunda inanılmaz görüntüler yakalıyor ve varlıklı yüksilave kalitede videolar çilaveiyor. Geniş açılı 5MP ön kamera daha da kaliteli “selfie”leri basit ca yakalıyor. Duo Kamera, HTC UltraPixel™ modülüne ilavelenen derinlik sensörüyle öne çıkıyor. böylece çilaveim yapılan görüntüde derinlik balakasini detaylı bir biçimde yakalayarak, çilavetiğiniz fotoğraflar üzerinde çok daha fazla farklılık yapmanıza imkân sağlayan bir sıra güzel ve yaratıcı efilaveti de beraberinde getiriyor.

HTC One (M8), UFocus™ ile çilaveildikten sonra fotoğraflarınızın odaklarını değiştirerilave anında uzman görünen portreler elde etmenize ya da Foregrounder (ön plan vasıtası) yüzünden geri planı yaratıcı efilavetlerle değiştirerilave fotoğrafta istediğiniz bir objenin ön planne çıkmasına şaşırtıcı bir şilaveilde imkân veriyor.

Heyecan verici görüntüler oluşturmak için muhtelif faaliyet meydan ları arasında yer meydan galeri düzenlemesini önce lik olarak belirleyen HTC Sense™ dizayncıları HTC One (M8)’de belirli bir objeyi içeren bütün fotoğrafları sezgisel olarak yegâne bir albüme taşıyan, resim bir arama vasıtası olan Image Match’i de kullanıcıya sunuyor. Son olarak ağır çilaveim modunu da bünyesinde bulunduran yeni HTC One (M8), bu çilaveim modu ile HD kalitesinde ağır çilaveim videolar çilavemenizi ve daha önce çilavetiğiniz videoları düzenleyerilave istediğiniz bölümleri yavaşlatmanızı sağlıyor. Bu hususilik de videolarınıza daha kuvvet lü bir dram duygusu vermenizi ya da belirli anları ön planne çıkarmanıza olanne k veriyor.

Zoe™ bulut bilişimde

Zoe, 2014 senesinde bir bulut bilişim servisine dönüşüyor. Herkesin görebilmesi için Zoe videolarını yükleyin; geridaşlarınızı unutulmayacak anıların en görkemli anlarını paylaşmaları için kendi fotoğraflarını, videolarını, şarkılarını yüklemeleri için çağrı edin. Yeni Zoe uygulaması bu yazdan itibaren Google Play’de erişilebilir olacak.
Motion Launch™ – Harilaveetle denetim edilen basit kısa yollar

HTC One (M8), HTC Sense™ 6 ile ürüne altıncı duygu kazandıran yetenilaveleriyle de öne çıkıyor. Örneğin, Motion Launch™, dahili devinim sensörleri yüzünden konum ve devinimi anında algılayabiliyor ve monitörı açmadan telefonunuzla etkileşimde olmanızı sağlıyor. cihaz yalnızca yegâne bir kaydırma devinimiyle faal hale gelirken, Auto Answer (Otomatik Yanıtlama) monitöra dokunmadan, telefonu yalnızca kulağınıza götürerilave yanıtlamanıza olanne k tanıyor (Bahçenizle uğraşırken ya da bulaşık yıkarken telefonunuz çalmaya başladığında son radde kullanışlı olacak bir hususilik). Son olarak monitör üzerine yapacağınız çift vuruşla monitör kilidi açılıyor ve kapanıyor.
HTC DotView™ kılıf telefonunuzu retro bir dokunuşla koruyun

Altıncı duygu işlevlerini bir ismim öteye taşıyabilir ve DotView™ kılıf üzerine yapacağınız çift vuruş devinimiyle Motion Launch™ hususiliklerinin ötesine geçebilirsiniz. Bu şilaveilde saati, hava duru munu, e-postaları ve çağrıları monitörı açmadan ve dokunmadan denetim edebilirsiniz.

Mükemmel bir telefon aynı vakit da onu savunan ve yenilikçi dizaynıyla sanne yi lideri işlevselliğini artıran bir kılıfı hak eder. HTC Sense™ 6 ile optimize edilen yeni HTC DotView™ telefon kılıfı, bildirimleri ve etkileşimleri retro ve nokta-matris metotıyla görüntüleme olanne k ı sunarken monitörı da koruyor.

Olağanüstü kuvvet Tasarrufu Modu – Ekstra bilaveleme süresi

HTC, özgün HTC One (M7) ile telefonunuzu en verimli biçimde kullanne bilmeniz için kuvvet tüketimini optimize etmişti. Yeni HTC One (M8) ise pil gücünün %40 daha fazla dayanmasını sağlayarak bunu yepyeni bir seviyeye taşıyor. Normal kuvvet tasarrufu modu görkemli bir deneyim sunarken, pilinizin daha da uzun süreli çalışabilmesi için buna olağanüstü bir kuvvet tasarrufu hususiliği de ilavelendi. Tamamıyla şarj edildiğinde 14 günlük pil gücüne sahip olacak, aynı anda halen arama, ileti ve e-posta alımına da aleni olacaksınız. Bu da hususilikle yolculuk ederken size görkemli bir olanne k sağlayacak. Manuel ya da otomatik olarak faal hale getirilebilen bu hususilik %20 kuvvet seviyesinde 60 saat, %10 kuvvet seviyesinde 30 saat ve %5 kuvvet seviyesinde 15 saat ilavestra bilaveleme süresi sunacak.

HTC BoomSound™ daha da büyüyor

Yeni HTC One (M8) bir defa daha uslu telefonlardaki ses tecrübesini yepyeni bir ebata taşıyor. En son HTC BoomSound™ yegânenolojisi; baslardan tizlere varsıl tonlarıyla kapsamlı, kuvvet lü ve duru bir ses ortaya koyuyor. HTC One (M7)’ye göre %25 daha yüksilave ses sağlayan yeni HTC One (M8)’de kaliteden ödün vermemilave için yeni bir amfiyle çift ön stereo hoparlör, yine dizayn edilen hoparlör hazneleri ve gerçilave yüksilave çözünürlük tecrübesi için hususi yapım ses profili sunuluyor.

HTC BlinkFeed™ – Haberleriniz dirilave anne monitörınızda

HTC BlinkFeed™ daha akıcı bir tarama tecrübesi için sürilaveli kaydırma hususiliği, isteğe göre uyarlanne bilen desenleri ve yazılerin basit ca okunmasını sağlayan yeni yerleşimiyle artık daha sezgisel. İçerik sağlayıcıların kendi muhtevalerini entegre edebilmelerini sağlayan yeni bir SDK’nın da tanıtılmasıyla kullanıcılar hem yeni medya kaynaklarını rahatlıkla bulabilecilave ve abone meydanne gelebilecilave hem de herhangi bir konuya ilişkin hususi haberleri anında filtreleyebilecilaveler. yani ister spora kuvvetsüz olun ister sinemaya, ister alışverişe, bu hususilik yüzünden yakından alakalendiğiniz konulara ilişkin balakaleri alacaksınız. News Bundles hususiliği aynı konuyla alakalı bütün yazı ve Tweet’leri basit ca okunabilmesi için yegâne başlıkta toplarken, 1000’den fazla muhteva ortağı artık yegâne sayfada net bir şilaveilde kategorize edildi. En alaka çilaveici haberleri takip etmilave daha basit olmamıştı.

Bir bakışta fitness

Yeni HTC One (M8)’in kuvvet tasarruflu sensör merdefa ini ve önce den yüklenmiş olan Fitbit uygulamasını kullanne rak hem daha sıhhatli olabilir hem de spor yapma motivasyonunuzu yüksilave tutabilirsiniz. Buna bir alternatif olarak, uyku takibi ve uslu alarm gibi ileri hususiliklere ulaşmak ya da telefonunuz yanında olmadan spor yaptığınız vakit lardaki verileri yakalamak için telefonunuzu Fitbit’in muhtelif takip cihazlarından biriyle beraber kullanne bilirsiniz. Fitness hedeflerinizi koyun ve başarılarınızı hiç ilave gayret sarf etmeden BlinkFeed anne monitörınızda dirilave görüntüleyin. Fitbit, Google Play Store’dan indirilen fitness uygulamalarının kafanda geliyor.

Kaynak:Mynet

loading...

Yorumunuzu Bırakın