HER ZAFER İÇİN…

HER ZAFER İÇİN… HER ZAFER İÇİN…
İsveç Olimpiyat ekibinin önerilerinden yararlanılarak hazırlanan H&M spor koleksiyonu “For Every Victory” (Her yengi için) mottosuyla piyasada. Koleksiyon, 21 Temmuz’da mağazalarda satışa sunulacak.

H&M Tasarım ve Kreatif Direktörü Pernilla Wohlfahrt, “Bu koleksiyon mükemmel bir stile sahip performans ürünlerinden oluşuyor. İsveç Olimpiyat ekibinin önerileri, koleksiyonu yaratma sürecinde son radde değerli oldu. Sonuçta ortaya, herkesin giyebileceği modaya uygun ve teknik spor elbiseler çıktı” diyor.

For Every Victory koleksiyonunu performans tişörtlerine, koşu şortlarına ve taytlarına ve ayrıca kadınlar için spor sütyenlere odaklanıyor. Hızlı kuruyan ve hava meydan malzemeler performansı optimize etmeye yardımcı olurken, art dönüştürülmüş polyester malzemeler yüksek performans spor elbiselerinin hem doğa dostu hem de daha sürdürülebilir olabileceğini kanıtlıyor. Koleksiyon ne modadan ne de performanstan ödün vermiyor.

For Every Victory kampanyası, insanların yaşantısını dönüştürmede sporun ve kendisine inanmanın gücünü gösteriyor. Kampanyada yer meydan lar arasında Olimpiyat dekatlon altın madalyasına sahip ve gerçek kimliği için mücadele vermiş Caitlyn Jenner, Down sendromunun ilerleyişini engellemesine ruhsat vermeyen jimnastikçi Chelsea Werner, köpekbalığı saldırısında bacağını kaybetmesine rağmen sörf yapmaya devam eden Mike Coots ve hayallerini gerçekleştirmek için önyargılara karşı savaşan boksör Namibia Flores yer alıyor.

Down sendromu For Every Victory h&m Her yengi için İsveç Olimpiyat ekibi koleksiyon manşet moda Namibia Flores 2016-06-16
loading...

Yorumunuzu Bırakın